Przykład św. Wojciecha okazuje się zatem jak nigdy cenny dla dzisiejszej Europy, która choć zachowuje drogi skarb chrześcijańskiej Prawdy, jest świadkiem powstania w jej łonie różnego rodzaju fermentów rozkładu, właściwego pogańskiej myśli, którą przezwyciężyła nowość Ewangelii, dzięki wspaniałomyślnej - i powiedzmy otwarcie - heroicznej pracy pierwszych misjonarzy, a wśród nich właśnie świętego Patrona Pragi.

św. Jan Paweł II

Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz. (Mt 4, 10)

Filmy  Video  Parafii  w  Cisowej

Do odtwarzania potrzebny jest odtwarzacz ze strony macromedia "Adobe Flash Player"
W razie problemów proszę o kontakt, opisując dany problem.

Uwaga!
Poczekaj aż cały film się załaduje (100%) i wtedy włącz play w odtwarzaczu.

Pobierz Adobe Flash Player  aby zobaczyć ten odtwarzacz.

Osoby posiadające filmy z uroczystości kościelnych a pragnące je udostępnić szerszej opini proszę o kontakt