Praca jest dobrem człowieka - dobrem jego człowieczeństwa - przez pracę bowiem człowiek nie tylko przekształca przyrodę, dostosowując ją do swoich potrzeb, ale także urzeczywistnia siebie jako człowiek, a także poniekąd bardziej »staje się człowiekiem«.

Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. (Mt 11,28)

INFORMATOR-NEWSLETTER  PARAFII  CISOWA

Informacje o subskrypcji

Usługa ta skierowana jest do wszystkich odwiedzających stronę naszej Parafii. Zamierzeniem jest stworzenie systemu powiadamiania gości, internautów naszej strony o wszelkich jej aktualizacjach.

Mam tutaj na myśli szczególnie te działy serwisu, który dotyczą spraw bieżących - pojawianie się nowych ogłoszeń parafialnych, intencji mszalnych, nowych zdjęc w galerii itp.

Regulamin subskrypcji

Subskrybenci listy mailingowej Rzymskokatolickiej Parafii św. Franciszka z Asyżu i św. Jacka w Kędzierzynie-Koźlu/Cisowa mają w każdym momencie możliwość rezygnacji z otrzymywania listów elektronicznych dystrybuowanych przez serwis.

Dostęp do bazy danych adresowych e-mail, subskrybentów listy mailingowej ma tylko Administrator strony Parafii. Udostępniane dane są chronione zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204.
Udostępniający ma prawo do usunięcia adresu e-mail z bazy adresów na stronie Parafii.

Jednocześnie mając na uwadze dobro subskrybentów listy mailingowej naszej Parafii zobowiązuję się do nieudostępniania osobom trzecim danych adresów e-mail pozostających pod kontrolą Rzymskokatolickiej Parafii św. Franciszka z Asyżu i św. Jacka w Kędzierzynie-Koźlu/Cisowa.