Każde życie, nawet najmniej znaczące dla ludzi, ma wieczną wartość przed oczami Boga.

Z całego serca swego szukam Ciebie, nie daj mi odejść od Twoich przykazań. (Ps 119,10-11)

STATYSTYKA WITRYNY PARAFIALNEJ

14.02.2008r. - 14.02.2018r.

Minęło już X lat od istnienia naszej strony w internecie.
Czas na podsumowanie.

W ciągu dziesięciu lat naszą witrynę odwiedziło około 80 000 unikalnych użytkowników, wykonując w tym czasie 4 600 000 unikalnych odsłon witryny, łacznie z Galerią Foto, co przełożyło się na 400 000 wejść na stronę parafialną.

Średnio na jedną wizytę na stronie, użytkownik przegląda 12 podstron, łącznie z zdjęciami w Galerii Foto, a czas spędzony przez użytkownika na przeglądaniu witryny to 3 minuty i 45 sekund.

Użytkownicy pochodzą z różnych krajów i kontynentów.
Najwięcej wejść jest z terytorium Polski (70%)
( woj. opolskie, śląskie, mazowieckie i pozostałe województwa z terytorium Polski
miasta: Kędzierzyn-Koźle, Warszawa, Katowice, Kraków
, oraz inne miasta i miejscowości, których jest około 700. )

Na drugim miejscu są wejścia z Niemiec (25%)
( landy: Nadrenia Północna-Westfalia, Badenia-Wirtembergia, Hesja, Bawaria oraz pozostałe landy
miasta: Stuttgart, Berlin, Dusseldorf, Esslingen, Frankfurt, Monachium
oraz inne miasta i miejscowości, których jest około 700 i nie sposób ich wszystkich wymienić ).

Na trzecim z USA (1.2%)
( stany: New York, Wirginia, Kalifornia, Massachusetts, Illinois oraz pozostałe stany
miasta: Nowy Jork, Ashburn, Boston, Clifton, Chicago, Los Angeles
oraz inne miasta i miejscowości, których jest około 600.)

Kolejno jest Holandia, Wielka Brytania, Rosja, Brazylia, Chiny, Włochy
W sumie w przeciągu tych dziesięciu lat było wejść z 122 państw, z następujących kontynentów: Euroazja (Europa i Azja), Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Australia i Oceania, Afryka,

Osoby wchodzące na stronę parafialną korzystają z różnych przeglądarek i systemów operacyjnych.
Najwięcej jest użytkowników korzystających z przeglądarki Chrome, a w dalszej kolejności: Firefox, Internet Explorer, Safari, Android Browser, Edge.
Około 70% osób pregląda strone za pomocą komputerów stacjonarnych bądź laptopów, 20% to z kolei użytkownicy, którzy przeglądają stronę za pomocą telefonów komórkowych a za pomocą tabletów to około 10 % użytkowników.
System operacyjny, który najchętniej używają użytkownicy naszej witryny jest Windows(67%), a w dalszej kolejności: Android (24%), iOS (4,6%), Linux (1,19%), oraz 17 innych, które tutaj nie wymienię.

Od roku 2011 dostępna jest wersja strony parafialnej na telefony komórkowe.
Adres internetowy jest taki sam, a urządzenie typu telefon lub tablet zostanie przekierowany na stronę przygotowaną dla tego urządzenia.

Dane te są zbierane przez witrynę Google Anylytics, od dnia 23.05.2008r.

Wszystkim Użytkownikom strony internetowej Parafii Cisowa dziękuję za dotychczasowe wejścia, a także zapraszam do współpracy przy redagowaniu i tworzeniu strony.

Stronę modyfikowano: 15.02.2018/17:45

Wróć do góry