DZIECI MARYJI

Dzieci Maryi - to grupa, w której dziewczęta w sposób szczególny starają się naśladować Maryję, poznawać ją, lepiej czcić i kochać.
W naszej parafii "Dzieci Maryi" prowadzone są przez S.M. Dalmację ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Leśnicy.

Grupa dziewcząt - Dzieci Maryi

 1. Porada Justyna - przewodnicząca
 2. Banert Anna
 3. Matka Boska
 4. Kapłon Anna
 5. Kolenda Anna
 6. Kusz Klaudia
 7. Majnusz Dominika
 8. Młynarczyk Anna
 9. Młynarczyk Magdalena
 10. Moszko Karolina
 11. Moszko Wiktoria
 12. Pilich Karolina
 13. Wieja Magdalena
 14. Woszczycka Marta

Nasze spotkania odbywają się zazwyczaj co 2 tygodnie ( nieraz co tydzień ) w środy o godz. 1700 Temat spotkań zależy od okresu liturgicznego, który przeżywamy. Zgłębiamy także treści modlitw Maryjnych, aby z większą świadomością i szacunkiem je odmawiać.
Spotkania to nie kolejna lekcja katechezy, ale staramy się, aby panowała na nim atmosfera wspólnotowa i rodzinna. Dużo wspólnie śpiewamy i nie brakuje nam radości.
Włączamy się czynnie w życie parafii przez nasze służby sztandarowe, a także przygotowujemy wspólnie różne nabożeństwa ( np. majowe, różańcowe, Dzień Matki, Drogi Krzyżowej, itp.).


Spotkanie Dzieci Maryi Spotkanie Dzieci Maryi
Spotkanie Dzieci Maryi Spotkanie Dzieci Maryi

Poza naszymi spotkaniami przy Kościele w Cisowej spotykamy się także w Leśnicy wraz z Dziećmi Maryi z innych Parafii na wspólnym opłatku, czy radosnym spotkaniu przy ognisku, wyjeżdżamy także na wycieczki.
Zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta, które pragną zastać "Dzieckiem Maryi" i upodabniać się do Matki Bożej najlepszej ze wszystkich Matek i stawać się pięknymi tak, jak Maryja.


S.M. Dalmacja