Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Bóg wskrzesił Go, zerwawszy więzy śmierci. (Dz 2, 24)

INTENCJE   MSZALNE

17.12.2017r. - 24.12.2017r.

Niedziela 17.12.2017r.
III Niedziela Adwentu - Gaudette

1800 ** /sobota - 16.12.2017r./ Do Miłosierdzia Bożego za ++ Franciszka Stobrawe, jego rodziców i rodzeństwo, za rodziców Jana i Franciszkę Tkocz, siostrę Emilię, brata Eryka, bratową Martę, pięciu szwagrów, dwie szwagierki i za ++ z pokrewieństwa.

730 *** Do Miłosierdzia Bożego w pewnej intencji oraz za ++ rodziców Wiktorię i Jana Banert, Franciszka i Wiktorię Kampczyk, brata Jana Kampczyk, dziadków z obu stron i za ++ z pokrewieństwa.

1000 Do Miłosierdzia Bożego za ++ ciocię Anielę Przybyła w 5-tą rocznicę śmierci, męża Henryk Golly, teściów Klarę i Teofila Golly, szwagrów Rudolfa, Pawła, Teodora, Czana, Edwarda, Henryka i za ++ z rodzin Weiser, Golly, Termin, Przybyła, Lissy.

1500 Nabożeństwo adwentowe.

Poniedziałek 18.12.2017r.
Dzień powszedni

645 **** Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Adolfa Prusko, rodziców Cypriana i Wiktorię Prusko, Ignacego i Franciszkę Mozler, braci Huberta i Wilhelma, za Elżbietę i Czesławę Mozler, czterech szwagrów, rodzeństwo Gertrudę, Marię i Huberta, dziadków z obu stron.

Wtorek 19.12.2017r.
Dzień powszedni

700 Msza św. pogrzebowa za + Gerdę Swientek.

1700 **** Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Hildegardę i Norberta Kusz, ojca Wiktora, brata Mariusza, siostrę Halinę Masztakowskich, za Tadeusza i Józefę Socha oraz za ++ z pokre- wieństwa.

Środa 20.12.2017r.

645 **** Intencja wolna.

Czwartek 21.12.2017r.
Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ Ojca Ernesta Golly, jego rodziców i rodzeństwo.

1700 * / **** Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Jana i Franciszkę Tkocz, Wilhelma i Jadwigę Stenzel, trzy siostry, cztery bratowe, pięciu braci, czterech szwagrów, dziadków i ich dzieci i za ++ z pokrewieństwa.

Piątek 22.12.2017r.
Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Annę i Leonarda Przybyła, braci Leonarda i Bernarda, siostrę Magdalenę i jej męża Wilibalda Tiszbirek oraz za ++ z pokrewieństwa Przybyła, Watola, Buk, Golly.

1700 **** Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Wilhelma Goły, rodziców Jerzego i Marię Pilot, braci Wilibalda i Guido Pilot, siostrę Gertrudę Swientek, Józefa, Elżbietę, Magdalenę, Józefa, Maksymiliana Goły, Hildegardę Kasza oraz za ++ z rodzin Motyczyński, Młynarczyk.

Sobota 23.12.2017r.
Dzień powszedni

700 **** Do Miłosierdzia Bożego za ++ Zofię, Wilhelma i Paulinę Hadaszik, brata Jana, dwóch szwagrów oraz za ++ z pokrewieństwa.

1730 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Niedziela 24.12.2017r.
IV Niedziela Adwentu

1800 ** /sobota - 16.12.2017r./ Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Martę i Franciszka Warzecha, Augustynę i Jana Wylezik, braci Alojza, Herberta, Jerzego, dziadków z obu stron i ich rodzeństwo oraz za ++ z pokrewieństwa Wylezik, Warzecha, Frączek, Klima.

730 *** Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Martę i Pawła Moschko, teściów Franciszkę i Franciszka Stoewer, dziadków z obu stron, rodzeństwo, za szwagra Ericha Stoewer, bratanka Harego, bratowe Agnieszkę i Anelizę i za ++ z rodzin Stoewer, Moschko.

1000 Do Miłosierdzia Bożego za ++ Agnieszkę Kotyrba, rodziców Łucję i Andrzeja Gałeczka, brata Pawła, za Dorotę i Gerarda Bonk, Erikę, Paulinę i Antoniego Kalisz, Gertrudę Gałeczka, Barbarę i Pawła Stania, Jana, Marię i Elżbietę Dryjka, Jana Sambok.

* Msza św. szkolna
** Msza św. niedzielna
*** Msza św. lub Nabożeństwo w języku niemieckim
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentowy )

« Ogłoszenia parafialne | Wolne terminy Mszy św. »

Ubiegły tydzień

Poniedziałek 11.12.2017r.
Dzień powszedni

645 **** Do Miłosierdzia Bożego za ++ matkę Matyldę Szyrzysko w 30-ty dzień po śmierci oraz za + męża Wilhelma.

Wtorek 12.12.2017r.
Dzień powszedni

700 Do Bożej Op. i św. Łucji z podziękowaniem za otrzymane łaski w ciągu 95-ciu lat, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla matki Łucji oraz za ++ jej rodziców Jana i Marię Steinert, rodzeństwo, bratowe, szwagrów, bratanków i za ++ z pokrewieństwa.

1700 **** Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Łucję i Franciszka Czaja, chrześniaka Patryka, dziadków z obu stron oraz za ++ z pokrewieństwa Czaja, Schoenhoff, Trzciński, Kremer.

Środa 13.12.2017r.
Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy

645 **** Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie oraz za ++ męża Emila Nowak, rodziców Nowak - Moszko, rodzeństwo i dziadków z obu stron, zięcia Mariana Rudner i ++ z pokrewieństwa.

Czwartek 14.12.2017r.
Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

700 Za Parafian - o religijne przeżycie świąt Bożego Narodzenia.

1700 * / **** Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża i ojca Stanisława Piotrowskiego w 6-tą rocznicę śmierci teściów Michała i Annę, matkę Anelizę, ojca Pawła Moszko, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa.

Piątek 15.12.2017r.
Dzień powszedni

700 Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Fogel oraz za ++ rodziców Annę i Juliusza Kern, ++ z pokrewieństwa Fogel, Kern, Majnusz.

1700 **** Do Miłosierdzia Bożego za ++ syna Mariana Koszela, rodziców Jana i Annę Kostoń, brata Alfreda, bratową Erykę, za Marię i Roberta Balzy, Zofię Koszela, dziadków oraz za ++ z pokrewieństwa.

Sobota 16.12.2017r.
Dzień powszedni

700 **** Do Miłosierdzia Bożego za ++ siostrę Elżbietę, rodziców Franciszkę i Jana Zeug, siostrę Anielę, za Elżbietę i Aleksandra Wanke, S. Fainę oraz za ++ z pokrewieństwa.

1730 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Niedziela 17.12.2017r.
III Niedziela Adwentu