Herb ks. bp. Andrzeja Czai
Rok Rodziny

Musicie być mocni. Drodzy bracia i siostry! Musicie być mocni tą mocą, którą daje wiara! Musicie być mocni mocą wiary! Musicie być wierni! Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów. Musicie być mocni mocą nadziei, która przynosi pełną radość życia i nie dozwala zasmucać Ducha Świętego! Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć... Musicie być mocni miłością, która cierpliwa jest, łaskawa jest...

bł. Jan Paweł II

Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz. (Mt 4, 10)

Strona zgłoszona do konkursu
Konkurs - proszę oddaj głos Konkurs www Adonai.pl
Za oddanie głosu DZIĘKUJEMY

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XVII Niedziela Zwykla - 27.07.2014r.
27.07.2014r. - 03.08.2014r.

Dzisiaj na Górze św. Anny uroczystości odpustowe ku czci św. Anny, patronki naszej Diecezji.
O godz. 600 wyruszyli z naszego kościoła Pielgrzymi w tradycyjnej Pieszej Pielgrzymce na Górę św. Anny.
Przywitanie naszych Pielgrzymów około godz. 17

W poniedziałek autokarowa Pielgrzymka Parafialna do Wadowic, Łagiewnik, Centrum św. Jana Pawła II oraz do Czernej. Wyjazd o godz. 600 z parkingu.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu IX Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Niepokalanie Poczętej. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Anna Wanke.

W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca.
W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych w domach z posługą kapłańską. Zgłoszenia w zakrystii.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta tzw. inwestycyjna przeznaczona jest na przeprowadzoną renowację tabernakulum w naszym kościele, a w przyszłą niedzielę na potrzeby Seminarium Duchownego i diecezjalne instytucje.
Za złożone ofiary - Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia !

Wszystkim wyjeżdżającym życzymy, aby wakacje, urlop, obojętnie gdzie spędzamy, był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i duchowego wzrostu.
Niech w wakacyjnym czasie nie będzie zaniedbań uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.

NIECH BÓG NAM BŁOGOSŁAWI !

« Intencje mszalne | Zapowiedzi przedślubne »

Wróć do góry
Poprzedni tydzień 20.07.2014r. - 27.07.2014r.

XVI Niedziela Zwykla - 20.07.2014r.
20.07.2014r. - 27.07.2014r.

Dzisiaj o godz. 1500 Nieszpory niedzielne, na które serdecznie zapraszam.

W dniach 21 - 26 lipca na Górze św. Anny odbędzie się 18 Święto Młodzieży.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VIII Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Karina Lindner.

W sobotę przypada liturgiczna Uroczystość św. Anny, matki Najśw. Maryi Panny głównej.

W przyszłą niedzielę na Górze św. Anny uroczystości odpustowe ku czci św. Anny oraz nasza tradycyjna Piesza Pielgrzymka na Górę św, Anny. Zapraszam i zachęcam do udziału w naszym pielgrzymowaniu dorosłych, młodzież, dzieci, naszą parafialną orkiestrę i poczty sztandarowe.
Nabożeństwo rozpoczynające Pielgrzymkę o godz. 600, a przywitanie pielgrzymów około godz. 1730

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła, a w przyszłą niedzielę tzw. inwestycyjna przeznaczona na renowacje tabernakulum w naszym kościele.
Za złożone ofiary składam podziękowanie - Bóg zapłać.

Poprzedni tydzień 13.07.2014r. - 20.07.2014r.

XV Niedziela Zwykla - 13.07.2014r.
13.07.2014r. - 20.07.2014r.

Dzisiaj o godz. 1500 Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej, na które serdecznie zapraszam.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VII Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej.

W piątek o godz. 1700 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

W dniu 28 lipca organizowana jest autokarowa Pielgrzymka Parafialna do Wadowic, Łagiewnik, Centrum św. Jana Pawła II oraz do Czernej. Zapisy w zakrystii. Jest jeszcze parę wolnych miejsc.

Dzisiejsza kolekta, jak i w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Za każdą złożoną ofiarę - Bóg zapłać.