Czujesz się osamotniony. Postaraj się odwiedzić kogoś, kto jest jeszcze bardziej samotny.

Miłosierdzie Jego z pokolenia na pokolenie nad tymi, którzy trwają w bojaźni Jego. (Łk. 1,50)

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

III Niedziela Adwentu - Gaudette - 17.12.2017r.
17.12.2017r. - 24.12.2017r.

Dzisiaj o godz. 1500 Nabożeństwo adwentowe, które poprowadzą Siostry ze Zgromadzenia Służebnic Ducha Świętego z Raciborza.
Po Nabożeństwie w Domu Katechetycznym spotkanie opłatkowe przygoto wane przez Parafialny Zespół Caritas.
Serdecznie zapraszam.

W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

Serdecznie zapraszam na Mszę św. - Roraty
        o godz. 645 w poniedziałek i środę
        o godz. 1700 we wtorek, czwartek i piątek
        o godz. 700 w sobotę.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu I Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Mieczysław Kasza.

W przyszłą niedzielę przypada IV Niedziela Adwentu, a zarazem Wigilia Bożego Narodzenia.
Chciejmy zachować i uszanować wielowiekową tradycję nakazującą wstrzymać się w tym dniu od spożywania potraw mięsnych.

Odwiedziny duszpasterskie chorych w sobotę od godz. 830 Zgłoszenia w zakrystii.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. i po Mszy św.,
        w sobotę od godz. 1600
        w niedzielę od godz. 1100 do 1200

W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne, a przed kościołem czasopisma katolickie oraz świece "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom".

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła, a w przyszłą niedzielę tzw. inwestycyjna na remonty parafialne.
Za złożone ofiary - Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia !

« Intencje mszalne | Zapowiedzi przedślubne »

Wróć do góry
Ubiegły tydzień

II Niedziela Adwentu - 10.12.2017r.
10.12.2017r. - 17.12.2017r.

Tradycyjnie w II Niedzielę Adwentu, z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski jest obchodzony Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Możemy włączyć się w to ważne dzieło, składając ofiary do puszek w ramach zbiórki, która jest prowadzona dziś przed kościołami w całej Polsce. Nasza pomoc dotrze do ludzi żyjących w trudnych warunkach za wschodnią granicą naszego kraju m.in. w Dombasie, na Ukrainie i na Syberii.
Dzisiaj o godz. 1500 Nabożeństwo adwentowe, na które serdecznie zapraszam.

Serdecznie zapraszam na Mszę św. - Roraty
        o godz. 645 w poniedziałek i środę
        o godz. 1700 we wtorek, czwartek i piątek
        o godz. 700 w sobotę.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu X Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Anna Szreier.

Bp. Opolski Andrzej Czaja zaprasza osoby żyjące w związkach niesakramentalnych na nabożeństwo adwentowe, które odbędzie się, w III-cią Niedzielę Adwentu 17 grudnia o godz. 1400 w katedrze opolskiej.

W przyszłą niedzielę po nabożeństwie adwentowym, które poprowadzą siostry z Zgromadzenia Zakonnego Służebnic Ducha św. z Raciborza w domu katechetycznym spotkanie opłatkowe z siostrami organizowane przez Caritas parafialny, na które serdecznie zapraszam .

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne, a przed kościołem świece "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom" oraz czasopisma katolickie.

Dzisiejsza kolekta jak i w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła.
Za złożone ofiary - Bóg zapłać.