Herb ks. bp. Andrzeja Czai

Pozwólcie mi iść do domu Ojca.

(Jan Paweł II)

Wyrwij mnie z bagna, abym nie utonął, wybaw mnie od tych, co mnie nienawidzą, ratuj mnie z wodnej głębiny. (Ps 69,15)

Strona zgłoszona do konkursu
Konkurs - proszę oddaj głos Konkurs www Adonai.pl
Za oddanie głosu DZIĘKUJEMY

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

IV Niedziela Zwykkła - 01.02.2015r.
01.02.2015r. - 08.02.2015r.

Dzisiaj o godz. 1500 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Jutro, w poniedziałek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Czcimy w tym dniu Jezusa Chrystusa, który jest światłością świata i Jego Matkę Najśw. Maryję Pannę. Tradycyjnie nazywa się to święto, świętem Matki Bożej Gromnicznej.
Msze św. o godz. 700 i o 1800, a po Mszy św. błogosławieństwo świec.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu III Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Józefa. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Józef Nowak.

We wtorek przypada wspomnienie św. Błażeja. Po Mszy św. będzie udzielane wiernym błogosławieństw gardła ku jego czci.

W czwartek przypada wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po Mszy św. rannej i szkolnej błogosławieństwo wody i chleba ku jej czci.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
Po Mszy św. rannej w czwartek Godzina święta, adoracja Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

W sobotę od godz. 830 duszpasterskie odwiedziny chorych. Zgłoszenia w zakrystii.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz dla uczniów ze szkoły podstawowej, gimnazjalistów i młodzieży w piątek o godz. 1700 i w sobotę od godz. 1700

Spotkanie Rady Duszpasterskiej we wtorek o godz. 1800 w Domu Katechetycznym.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Opolu i diecezjalne instytucje, a w poniedziałek na klasztory klauzurowe.
W przyszłą niedzielę na potrzeby naszego kościoła. Za złożoną dziś ofiarę, za składane ofiary kolędowe oraz za ofiarę z ubiegłej niedzieli tzw. Inwestycyjną, która wynosiła 1396,61 złotych składamy jeden drugiemu podziękowania - Bóg zapłać.

NIECH BÓG NAM BŁOGOSŁAWI !

Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy radosnej niedzieli i obfitości łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

« Intencje mszalne | Zapowiedzi przedślubne »

Wróć do góry
Poprzedni tydzień 25.01.2015r. - 01.02.2015r.

III Niedziela Zwykkła - 25.01.2015r.
25.01.2015r. - 01.02.2015r.

Dzisiaj o godz. 1500 w ramach nabożeństwa Koncert kolędowy w wykonaniu Chóru i Orkiestry z Bazyliki św. Anny - z Góry św. Anny. Serdecznie zapraszam.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu II Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Jacka. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Herbert Banert.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

Dzisiejsza kolekta tzw. inwestycyjna przeznaczona jest na cele remontowo-inwestycyjne naszej Parafii.
Za złożoną dziś ofiarę i składane ofiary kolędowe składamy jeden drugiemu podziękowanie.
W przyszłą niedzielę kolekta na Seminarium Duchowne i diecezjalne instytucje.

Poprzedni tydzień 18.01.2015r. - 25.01.2015r.

II Niedziela Zwykkła - 18.01.2015r.
18.01.2015r. - 25.01.2015r.

Przeżywamy w Kościele Powszechnym Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Dzisiaj o godz. 1500 w ramach nabożeństwa koncert kolędowy w wykonaniu chóru z Domu Kultury Kędzierzyn oraz Mniejszości Niemieckiej z Kłodnicy. Serdecznie zapraszam.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu I Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Mieczysław Kasza.

W środę przypada Dzień Babci, a w czwartek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św., a w sobotę od godz. 1700

W przyszłą niedzielę w ramach nabożeństwa o godz. 1500 wystąpi w naszym kościele z programem kolędowym Chór Bazyliki św. Anny z Góry św. Anny.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła, a w przyszłą niedzielę kolekta tzw. inwestycyjna na cele parafialne.
Za złożoną dziś ofiarę i składane ofiary kolędowe składamy jeden drugiemu - Bóg zapłać.

Poprzedni tydzień 11.01.2015r. - 18.01.2015r.

Niedziela - Święto Chrztu Pańskiego - 11.01.2015r.
11.01.2015r. - 18.01.2015r.

Dziś koniec Okresu Narodzenia Pańskiego. Od poniedziałku pierwsza część Okresu Zwykłego.

W tym tygodniu dalszy ciąg kolędy - odwiedzin duszpasterskich według planu wywieszonego w gablocie ogłoszeń.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu XI Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Floriana. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Renata Banaś.

W piątek o godz. 1700 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Za złożoną ofiarę oraz za składane ofiary kolędowe przeznaczone na cele naszego kościoła składamy jeden drugiemu podziękowanie.