Ogłoszenia Parafialne 28.04-05.05.2024

— Dzisiaj o godz. 1500 nabożeństwo różańcowe i wymiana tajemnic różańcowych.

— W tym tygodniu modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy V Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej. Róża różańcowa pani Eweliny Wylezik.

— W środę rozpoczynamy miesiąc Maj, w którym czcimy Najświętszą Maryję Pannę.

— Zapraszam na nabożeństwa majowe do Najświętszej Maryi Panny w dni powszednie o godz. 1800, a w niedzielę o godz. 1500 przy krzyżach przydrożnych naszej parafii.
We wtorek nabożeństwo w języku niemieckim.

— W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W sobotę od godz. 800 duszpasterskie odwiedziny chorych w domach.
Zgłoszenia w zakrystii.

— W sobotę nasi strażacy O.S.P. Cisowa czczą św. Floriana swojego Patrona.
Uroczysta Msza św. w intencji żyjących i zmarłych Strażaków o godz. 1400
Po Mszy św. przemarsz do remizy strażackiej i poświęcenie remizy O.S.P. Cisowa i wozu bojowego.

— Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

— Dzisiejsza kolekta tzw. inwestycyjna przeznaczona jest na remonty obiektów parafialnych. ( wymiana zamków drzwiowych w kościele i probostwie na zamki atestowane w systemie klucza generalnego )
W przyszłą niedzielę kolekta diecezjalna na Seminarium Duchowne w Opolu i inne instytucje diecezjalne.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Parafianom i drogim Gościom życzymy błogosławionego tygodnia!

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Ogłoszenia Parafialne 21-28.04.2024

— Dziś Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania, rozpoczynający 61 Tydzień szczególnej modlitwy o powołania do Służby w Kościele.
Hasło tegorocznego tygodnia brzmi: "Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie mój Syn”.

— O godz. 1500 nabożeństwo o Powołania do Służby w Kościele, na które serdecznie zapraszam.

— W tym tygodniu modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy IV Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Anny.

— We wtorek, 23 kwietnia o godz. 1800 w kościele p.w. Ducha Świętego w Kędzierzynie na osiedlu Piasty, ks. Biskup Waldemar Musioł udzieli sakramentu Bierzmowania uczniom z klasy VIII z naszej Parafii.
Spotkanie formacyjne dla kandydatów w poniedziałek o godz. 1800 w Cisowej.

— Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

— Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cele parafialne, a w przyszłą niedzielę tzw. inwestycyjna na remonty obiektów parafialnych. Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Zauważone błędy proszę zgłosić w celu korekty

Sobota - 27 kwietnia 2024
IV Tydzień - OKRES WIELKANOCNY