Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Z głębokości wołam do Ciebie Panie, o Panie, wysłuchaj głosu mego!. (Ps. 130,1)

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XXIX Niedziela Zwykła - 22.10.2017r.
22.10.2017r. - 29.10.2017r.

Dziś Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna tydzień misyjny pod hasłem "Idźcie i głoście".

Nabożeństwa różańcowe odprawiane są:
w niedzielę o godz. 1500
w dni powszednie o godz. 1800
w czwartek po Mszy św. szkolnej.
We wtorek różaniec w języku niemieckim.
W tym tygodniu modlimy się w intencji misji, misjonarzy oraz o powołania misyjne.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu III Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Józefa. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Józef Nowak.

Dziewczynki, które pragną pięknej przygody z Maryją i jej Synem zaproszone są na spotkanie Dzieci Maryi do domu katechetycznego w środę o godz. 1620
Chłopcy, którzy pragną zostać ministrantami zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 9.30.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na misje, a w przyszłą niedzielę kolekta tzw. inwestycyjna na remonty parafialne.
Za złożoną ofiarę - Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 1500 nabożeństwo różańcowe, a w ciągu tygodnia o godz. 1800; w czwartek po Mszy św. szkolnej.
We wtorek modlitwa różańcowa w języku niemieckim.
Serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę różańcową.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu II Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Jacka. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Herbert Banert.

W sobotę o godz. 930 spotkanie chłopców którzy pragną zostać ministrantami.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Prosi się rodziny mające groby na naszym cmentarzu o uregulowanie zaległych należności za groby na utrzymanie naszego cmentarza / koszty wywozu śmieci i opłata za używanie wody/.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła, a w przyszłą niedzielę na misje.
Za złożoną ofiarę Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia !

« Intencje mszalne | Zapowiedzi przedślubne »

Wróć do góry
Ubiegły tydzień

XXVIII Niedziela Zwykła - 15.10.2017r.
15.10.2017r. - 22.10.2017r.

We wtorek modlitwa różańcowa w języku niemieckim.
Serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę różańcową.

W sobotę o godz. 930 spotkanie chłopców którzy pragną zostać ministrantami.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Za złożoną ofiarę Bóg zapłać.