Praca jest dla człowieka, a nie człowiek dla pracy.

Wielbi dusza moja Pana i raduje się duch mój w Bogu, moim Zbawcy. (Łk. 1,46)

Strona zgłoszona do konkursu
Konkurs - proszę oddaj głos Konkurs www Adonai.pl
Za oddanie głosu DZIĘKUJEMY

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XVII Niedziela Zwykła - 24.07.2016r.
24.07.2016r. - 31.07.2016r.

Dzisiaj na Górze św. Anny uroczystości odpustowe ku czci św. Anny, patronki naszej Diecezji.
O godz. 600 wyruszyli z naszego kościoła Pielgrzymi w tradycyjnej Pieszej Pielgrzymce na Górę św. Anny
Przywitanie naszych Pielgrzymów około godz. 1730

Trwają Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016 w diecezjach, a od 26 do 31 lipca w Krakowie. Otoczmy modlitwą Papieża, organizatorów i uczestników.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VIII Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Karina Lindner.

W tym roku nasza parafialno-autobusowa pielgrzymka odbędzie się w dniu 3 sierpnia do Głogówka, Prudnika Lasu, Głuchołaz i Biskupowa - Klasztor O. Benedyktynów. Zgłoszenia w zakrystii.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła, a w przyszłą niedzielę tzw. inwestycyjna przeznaczona na węgiel do ogrzewania naszego kościoła.
Za złożone ofiary - Bóg zapłać.

Na czas wakacyjnego wypoczynku, wszystkim Gościom naszej parafialnej strony, życzymy wielu łask od Dobrego Boga, abyśmy powrócili do naszych obowiązków umocnieni i napełnieni chrześcijańską radością.

NIECH BÓG NAM BŁOGOSŁAWI !

« Intencje mszalne | Zapowiedzi przedślubne »

Wróć do góry
Poprzedni tydzień 17.07.2016r. - 24.07.2016r.

XVI Niedziela Zwykła - 17.07.2016r.
17.07.2016r. - 24.07.2016r.

Dzisiaj o godz. 1500 Nieszpory niedzielne, na które serdecznie zapraszam.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VII Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Ewelina Wylezik.

Od środy nasze miasto Kędzierzyn-Koźle gościć będzie młodzież z Libanu, Czech, USA, Holandii, Panamy i Argentyny, która przybyła na Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016.
Plan spotkań od 20 do 25 lipca w ramach Światowych Dni Młodzieży w Kędzierzynie-Koźlu wywieszony jest w gablocie ogłoszeń przed kościołem oraz na stronie internetowej (tutaj) Parafii.
Starajmy się włączyć do udziału w tych dniach przeżywając wraz z młodzieżą z całego świata Światowe Dni Młodzieży.

W przyszłą niedzielę na Górze św. Anny uroczystości Odpustowe ku czci św. Anny głównej patronki diecezji opolskiej oraz nasza tradycyjna Piesza Pielgrzymka na Górę św. Anny. Zapraszam i zachęcam do udziału w naszym pielgrzymowaniu dorosłych, młodzież i dzieci, naszą parafialną orkiestrę i poczty sztandarowe.
Nabożeństwo rozpoczynające Pielgrzymkę o godz. 600, a przywitanie pielgrzymów około godz. 1730

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta i w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Za złożoną ofiarę - Bóg zapłać.