Świat bez sztuki naraża się na to, że będzie światem zamkniętym na miłość.

I niewiele zdziałał tam cudów z powodu ich niedowiarstwa. (Mt 13,58)

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 20.05.2018r.
20.05.2017r. - 27.05.2018r.

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego oraz w czasie Mszy świętej o godz. 1000 trzydzieści dwoje dzieci po raz pierwszy w pełni będzie uczestniczyć w Ofierze Eucharystycznej, przyjmując Pana Jezusa do swego serca.
Nabożeństwo dziękczynne dla dzieci I Komunijnych, rodziców, chrzestnych oraz gości o godz. 1500

Jutro, w poniedziałek przypada święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu III Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Józefa. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Józef Nowak.

Nabożeństwa majowe do Najświętszej Maryi Panny codziennie o godz. 1800, czwartek po Mszy św. szkolnej.
We wtorek nabożeństwo w języku niemieckim.

W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
Jest to dzień patronalny diecezjalnego dzieła modlitwy w intencji kapłanów "Oremus".

W sobotę - Dzień Matki. Zapraszam w piątek wszystkie Mamy na nabożeństwo majowe przygotowane przez "Dzieci Maryi" z okazji ich święta oraz na Mszę św. w intencji żyjących i zmarłych mam.

W przyszłą niedzielę uczniowie klasy IV obchodzić będą I rocznicę Komunii św. w czasie Mszy św. o godz. 1000
O godz. 1500 nabożeństwo majowe i poświęcenie pojazdów mechanicznych.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św., oraz sobotę od godz. 1700 dla uczniów kl. IV.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne, a w przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna na remonty parafialne.
Bóg zapłać za złożoną ofiarę.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy radosnych dni
i obfitości łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

« Intencje mszalne | Zapowiedzi przedślubne »

Wróć do góry
Ubiegły tydzień

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO - 13.05.2018r.
13.05.2017r. - 20.05.2018r.

Dzisiaj o godz. 1500 w kościele Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu II Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Jacka. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Herbert Banert.

Nabożeństwa majowe do Najśw. Maryi Panny codziennie o godz. 1800, w czwartek po Mszy św. szkolnej.
We wtorek nabożeństwo w języku niemieckim.

W przyszłą niedzielę uczniowie z klasy III w czasie Mszy św. o godz. 1000 przystąpią do I Komunii św. Zbiórka dzieci wraz z rodzicami i chrzestnymi przed kościołem o godz. 945
Próba dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o godz. 1700 a w czwartek o godz. 1600

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz dla dzieci I- komunijnych w sobotę o godz. 800
Dla rodziców, chrzestnych i gości od godz. 1700

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej.
Za złożone ofiary - Bóg zapłać.