Starają się zrozumieć mnie od zewnątrz. Ale ja mogę być jedynie pojęty od wewnątrz.

Nikt z was, kto nie wyrzeka się wszystkiego, co posiada, nie może być moim uczniem. (Łk 13,33)

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XII Niedziela Zwykła - 25.06.2017r.
25.06.2017r. - 02.07.2017r.

Dzisiaj o godz. 1500 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa przy kapliczce pod lasem - koniec ulicy Odległej.
Serdecznie zapraszam dorosłych, młodzież i dzieci.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VI Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Anny. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Hildegarda Goły.

W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.

W przyszłą niedzielę na Górze Św. Anny Diecezjalna Pielgrzymka Dzieci.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą świętą oraz w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta tzw. inwestycyjna przeznaczona jest na remonty parafialne, w czwartek w Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła na Stolicę Apostolską, a w przyszłą niedzielę na Seminarium Duchowne i inne instytucje diecezjalne.
Za złożone ofiary - Bóg zapłać.

Wszystkim wyjeżdżającym życzymy, aby wakacje, urlop, obojętnie gdzie spędzamy, był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i duchowego wzrostu.
Niech w wakacyjnym czasie nie będzie zaniedbań uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.

« Intencje mszalne | Zapowiedzi przedślubne »

Wróć do góry

XI Niedziela Zwykła - 18.06.2017r.
18.06.2017r. - 25.06.2017r.

Dzisiaj o godz. 1500 Nabożeństwo Eucharystyczne, a po nabożeństwie procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

Codziennie w Oktawie Bożego Ciała o godz. 1800 uroczysta Msza św. do Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. procesja Eucharystyczna wokół kościoła.
W czwartek na zakończenie Oktawy Msza św. i poświęcenie wianków i ziół.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu V Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Barbary. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Renata Banaś.

W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa - Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów i święto patronalne Diecezjalnego Dzieła Modlitwy w intencji kapłanów "Oremus" oraz zakończenie roku szkolnego Msza św. dziękczynna o godz. 830
Uczniom szkół ponad podstawowych przypomina się o dopilnowaniu wpisu do indeksu stopnia z nauki Kościoła.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział teologiczny Uniwersytetu Katolickiego w Lublinie.
Za złożone ofiary - Bóg zapłać.