Cała zewnętrzna konstytucja ciała kobiety, jego szczególny kształt, to właściwości, które mocą odwiecznej atrakcji stoją u początku poznania.

Ty jesteś Chrystus, Syn Boga żywego. (Mt 16, 16)

Strona zgłoszona do konkursu
Konkurs - proszę oddaj głos Konkurs www Adonai.pl
Za oddanie głosu DZIĘKUJEMY

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

DOŻYNKI PARAFIALNE
XXVI Niedziela Zwykła - 25.09.2016r.
25.09.2016r. - 02.10.2016r.

Dzisiaj o godz. 1500 Nabożeństwo różańcowe i wymiana tajemnic różańcowych.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VII Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Ewelina Wylezik.

W sobotę przypada I sobota miesiąca oraz rozpoczyna się miesiąc październik - miesiąc szczególnej modlitwy różańcowej.

W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość odpustową ku czci św. Franciszka z Asyżu, patrona naszego kościoła i parafii.
Uroczysta Msza św. odpustowa o godz. 1100, której przewodniczyć będzie ks. Biskup Jan Wieczorek, emerytowany Ordynariusz diecezji gliwickiej.
Serdecznie zapraszam.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1600

Dzisiejsza kolekta tzw. inwestycyjna przeznaczona jest na remonty parafialne, a przed kościołem zbiórka do puszek na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.
W przyszłą niedzielę dla Ojca ze Zgromadzenia Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej.
Za złożoną ofiarę - Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy radosnej niedzieli i obfitości łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

« Intencje mszalne | Zapowiedzi przedślubne »

Wróć do góry
Poprzedni tydzień 18.09.2016r. - 25.09.2016r.

XXV Niedziela Zwykła - 18.09.2016r.
18.09.2016r. - 25.09.2016r.

Dzisiaj o godz. 1500 Nieszpory niedzielne.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VI Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Anny. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Hildegarda Goły.

W środę o godz. 1630 spotkanie dziewcząt, które pragną dołączyć się do grupy Dzieci Maryi, a o godz. 1700 spotkanie Dzieci Maryi.

W piątek Mszą św. o godz. 1800 rozpoczęcie spotkań formacyjnych dla gimnazjalistów przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Parafialne Dożynki - nasze dziękczynienie Panu Bogu za tegoroczne plony i rolnikom za ich pracę w czasie Mszy św. o godz. 1000
Gospodarzami tegorocznych Dożynek jest rodzina Warzecha.
Wyjście z koroną żniwną z gospodarstwa o godz. 930

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech, a w przyszłą niedzielę kolekta tzw. inwestycyjna na remonty parafialne.
Przed kościołem zbiórka do puszek na budowę kościołów w naszej diecezji.
Za złożone ofiary - Bóg zapłać.