Od poniedziałku do soboty o godz. 630
Czwartek Msza szkolna o godz. 1700
Niedziele i Święta o godz. 730, 1000

Spwiedź święta

W naszej parafii można wyspowiadać się od poniedziałku do soboty przed każdą Mszą świętą oraz w sobotę od godz. 1730

Parafia na YouTube

Katechumenat w II połowie 2022 roku, w Parafii Ducha Świętego w Kędzierzynie-Kożlu, osiedle Piasty

Intencje Mszalne 02-09.10..2022

Niedziela 02.10.2022
UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

18.30 ** Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Różę i Waltra Klima, brata Norberta, dziadków i za wszystkich ++ z rodziny i z pokrewieństwa.
  7.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża, ojca i dziadka Józefa Tkocz, rodziców Marię i Gerhard Kulawik, teściów Martę i Eryka Tkocz, za Mirosława Kubienie, Andrzeja Kupka, Gerharda Nestman oraz za wszystkich ++ z pokrewieństwa.
11.00 Suma Odpustowa – Do św. Franciszka z Asyżu w intencji Parafian i Gości.
15.00 Uroczyste Nieszpory Odpustowe ku czci św. Franciszka z Asyżu.

Poniedziałek 03.10.2022
Dzień powszedni

18.00 Do Miłosierdzia Bożego i św. Franciszka z Asyżu za ++ ks. Proboszczów naszej Parafii, Księży i Sióstr zakonnych pochodzących z Cisowej oraz ++ Parafian.

Wtorek 04.10.2022
Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

6.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ brata Bernarda, rodziców Marię i Józefa Schutze, Anielę i Franciszka Makulik, brata Jerzego, za ks. Willi Schutze, Martę Rudner, Katarzynę Gołąbek, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.
18.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża, ojca i dziadka Franciszka Stogniew, jego rodziców i rodzeństwo, za Franciszkę i Jana Tkocz, siostrę Emilię, brata Eryka, bratową Martę, szwagrów, szwagierki, dziadków i ++ z pokrewieństwa.

Środa 05.10.2022
Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

6.30 Za ++ ojca Gerarda Brzęczek w 100-ną rocznicę urodzin, mamę Helenę, siostrę Urszulę, teściów Marię i Józefa Jagła i ++ z pokrewieństwa.

Czwartek 06.10.2022
Dzień powszedni

17.00 * Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Alfreda i Weronikę Siebert, Gustawa i Franciszkę Stoewer, dziadków z obu stron oraz za ++ z pokrewieństwa.

Piątek 07.10.2022
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

6.30 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji Rodzin naszej Parafii oraz za żyjących i ++ Czcicieli Serca Jezusowego.
18.30 Do Bożej Op. i M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny oraz za ++ ojca Józefa Fogel, Annę i Juliusza Kern oraz za ++ z pokrewieństwa.

Sobota 08.10.2022

6.30 Intencja wolna.
18.00 Nabożeństwo różańcowe.

Niedziela 09.10.2022
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

18.30 ** Do Bożej Op. i M.B. Królowej Różańca Świętego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo dla Gizeli i Norberta Warzechy, o dary Ducha Świętego dla dzieci oraz za + ojca Alfonsa i ++ z pokrewieństwa Warzecha – Kała.
  7.30 *** Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Ewalda Stoewer w rocznicę jego urodzin, jego syna Waldemara, rodziców, rodzeństwo, teściów, zięcia Bernarda Kurczok, dziadków i za ++ z rodzin Stoewer – Moszko.
10.00 Do Bożej Op. i M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Elżbiety i Andrzeja Segert z okazji 35-tej rocznicy ślubu, oraz za ++ rodziców Hildegardę i Rudolfa Goły, Gertrudę i Konrada Segert, brata Gerarda, siostrę Barbarę.
15.00 Nabożeństwo różańcowe.

Ogłoszenia   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Poniedziałek 26.09.2022
Dzień powszedni

6.30 Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla męża, ojca i syna Andrzeja Moszko w I-szą rocznicę śmierci.

Wtorek 27.09.2022
Wspomnienie św. Wincentego A Paulo, prezbitera

6.30 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Długosz w pewnej intencji oraz za ++ rodziców Klajner – Długosz.

Środa 28.09.2022
Wspomnienie św Wacława, męczennika

6.30 Intencja wolna.

Czwartek 29.09.2022
ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA

17.00 * Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w rodzinie Kralowski, o dary Ducha Świętego dla wnuków oraz za ++ męża Wiktora, rodziców, teściów, dziadków i ++ z pokrewieństwa.

Piątek 30.09.2022
Wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora kościoła

6.30 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla Alicji Maciąg w 80-tą rocznicę urodzin oraz w intencji wnuczki Alicji.

Sobota 01.10.2022
Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicyi doktora kościoła

6.30 Do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w intencji żyjących i zmarłych Członków Róż Różańcowych Żywego Różańca.
18.00 Nabożeństwo różańcowe.

Legenda

* Msza szkolna w okresie IX-VI ** Msza niedzielna lub z okazji święta
*** Msza w j. niem. (2 i 3 Niedziela m-ca) **** Msza Roratnia ( okres adwentu )

Zauważone błędy proszę zgłosić celem korekty

Środa - 05 październik 2022
278 dzień roku,  za 87 dni koniec roku
Do wakacji zostało 261 dni
XXVII Tydzień - OKRES ZWYKŁY II
Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Najnowsze zdjęcia
Najnowsze zdjęcia
  • Najnowsze zdjęcia w Galerii Foto
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022

Dzisiaj imieniny obchodzi:
Igor, Flawia, Placyd, Apolinary, Rajmund, Justyna

Wszystkim solenizantom, jubilatom dzisiejszego dnia jak i tygodnia, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice bądź inne uroczystości - życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia i pogody ducha, opieki Matki Najświętszej i św. Franciszka z Asyżu.