PARAFIA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU I ŚW. JACKA - KĘDZIERZYN-KOŹLE DZ.CISOWA

Intencje Mszalne 01-08.08.2021

Niedziela 01.08.2021
XVIII Niedziela Zwykła

18.30 ** Do Miłosierdzia Bożego za ++ żonę Teresę Całka, jej rodziców i rodzeństwo, za rodziców Salomeę i Józefa Całka, siostry Janinę i Marię, brata Stanisława i za ++ z pokrewieństwa Olesz, Banasz, Kapica, Dyr.
  7.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża w 30-tą rocznicę śmierci, rodziców Martę i Roberta Stania, dziadków, chrzestnych i ++ z pokrewieństwa Stania, Lisy.
10.00 Do Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Franciszka Bernackiego z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla niego, jego rodziców, chrzestnych oraz dziadków.
15.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Poniedziałek 02.08.2021
Dzień powszedni

6.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Henryka Kubicki w rocznicę śmierci, syna Adriana, brata Józefa, rodziców, teściów oraz za ++ z pokrewieństwa.

Wtorek 03.08.2021
Dzień powszedni

6.30 Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo dla Krzysztofa i Eweliny Wylezik oraz o dary Ducha Świętego dla synów Mateusza i Damiana oraz o dar życia wiecznego dla ojca Helmuta, brata Waldemara.
11.00 Za Jakuba Golly przyjmującego chrzest św. oraz za jego rodziców, siostry, chrzestnych, z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża, a także o błogosławieństwo dla całej rodziny.

Środa 04.08.2021
Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

6.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Konrada Walden, teściów Martę i Konrada, szwagrów Ryszarda, Franciszka, Maksymiliana, szwagierkę Hildegardę, rodziców Marię i Jana Rudzki Franciszkę i Pawła Pilot, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Walden, Rudzki, Wyrw

Czwartek 05.08.2021
Dzień powszedni

6.30 Do Miłosierdzia Bożego za + męża Winfrida Macha, rodziców Martę i Ignacego Macha, Elżbietę i Pawła Goldbach oraz za ++ z rodzin Goldbach, Macha, Kostoń.
  7.05-8.00Godzina Święta - adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
13.00 Pogrzeb + śp. Franciszki Sieńko.

Piątek 06.08.2021
ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

6.30 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji żyjących i zmarłych Czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego.
18.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Magdalenę i Jerzego Sobota, oraz za ++ z pokrewieństwa Sobota, Goldbach.

Sobota 07.08.2021
Dzień powszedni

6.30 Do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w intencji żyjących i zmarłych Członków Róż Różańcowych Żywego Różańca.
18.00 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Niedziela 08.08.2021
Xix Niedziela Zwykła

18.30 ** Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w pewnej intencji oraz za ++ rodziców Marię i Józefa Schiitze, Anielę i Franciszka Makulik, braci Bernarda i Jerzego, za Martę Rudner, dziadków z obu stron.
  7.30 *** Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie oraz za ++ męża Józefa, rodziców Duda, Konieczny i ++ z rodziny.
10.00 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i dary Ducha Świętego dla Eryka Kasza oraz za żyjących i zmarłych z pokrewieństwa.
15.00 Nieszpory niedzielne.

Legenda

* Msza św. szkolna w okresie IX-VI
** Msza św. niedzielna lub z okazji święta
*** Msza św. w j. niemieckim (2 i 3 Niedziela miesiąca)
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentu )
*****Msza św. lub Nabożeństwo odprawia się okresie zimowym tj. od ostatniej niedzieli miesiąca październik do ostatniej soboty miesiąca marzec.

Zauważone błędy proszę zgłosić celem korekty

Ogłoszenia   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Poniedziałek 26.07.2021
UROCZYSTOŚĆ ŚW. ANNY, MATKI NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, GŁÓWNEJ PATRONKI DIECEZJI OPOLSKIEJ

6.30 Do Bożej Op. i św. Anny o błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla Wdów naszej parafii oraz za zmarłych ich mężów.

Wtorek 27.07.2021
Wspomnienie św. Joachima, ojca Najświętszej Maryi Panny

6.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ brata Józefa Stogniew w rocznicę śmierci, rodziców Alberta i Małgorzatę Stogniew, Stanisławę i Ignacego Matuszczak, dziadków Elżbietę i Wincentego Linnek, Annę i Wiktora Stencel, Ernesta Linnk, Waltraudę, Wiktora, Jerzego, Angelikę Frank.
10.00 Msza św. pogrzebowa i pogrzeb + Anny Zgraja.

Środa 28.07.2021
Dzień powszedni

6.30 Do Miłosierdzia Bożego za + Ingrydę Nowak.

Czwartek 29.07.2021
Wspomnienie św. Marty

18.00 Intencja wolna.

Piątek 30.07.2021

6.30 Intencja wolna.

Sobota 31.07.2021
Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

6.30 Do Bożej Op. i św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo w pewnej intencji oraz za ++ rodziców Gertrudę i Sylwestra Bartodziej, dziadków, brata Jerzego, za Elżbietę i Eryka Pietryk, Gerarda Hadasik.
11.00 Pogrzeb + śp. Sylwii Teresy Sladczyk.
18.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.