PARAFIA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU I ŚW. JACKA - KĘDZIERZYN-KOŹLE DZ.CISOWA

obrazek

Intencje Mszalne 18-25.04.2021


Niedziela 18.04.2021
III Niedziela Wielkanocna

18.30 ** Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w pewnej intencji rodziny Tomanek oraz za ++ ojca Stefana, wujka Herberta i ++ dziadków z obu stron.
  7.30 *** Do Miłosierdzia Bożego za ++ ojca Pawła, mamę Erykę, za ich rodziców Elżbietę i Augustyna Tomanek, Martę i Ottona Sladczyk, za Jadwigę Kubicki, Rudolfa Sladczyk, Bernarda Kubina i ++ z pokrewieństwa Tomanek, Sladczyk, Moszko, Borszcz.
10.00 Do Miłosierdzia Bożego za + męża Herberta Banert w 85-tą rocznicę urodzin oraz za żyjących i zmarłych z rodziny i z całego pokrewieństwa.
15.00 Nieszpory wielkanocne.

Poniedziałek 19.04.2021
Dzień powszedni

  6.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Jana i Marię Rudzki, Józefa i Katarzynę Mateja, dziadków z obu stron, za Pelagię i Franciszka Kurczok, ich syna Bernarda oraz za ++ z rodzin Wyrwol, Giller, Pilot, Latus.

Wtorek 20.04.2021
Dzień powszedni

  6.30 Do Zmartwychwstałego Pana i M.B.N.P. za ++ Annę i Józefa Golly, za ich synów Engelbert Johanna, Walentego, Józefa, O. Ernesta, córki S.M. Rufinę i Teklę, jej męża Franciszka, córkę Teresę, za Pawła Majnusz, rodziców Anielę i Józefa Klimek, bratową Joannę.

Środa 21.04.2021
Dzień powszedni

  6.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ żonę Annę Kolender, rodziców i teściów, brata Gotfrida, zięcia Adriana Jendrusz, dziadków oraz ++ z pokrewieństwa Pawelczyk, Paterok, Wieczorek, Wawrzynek.

Czwartek 22.04.2021
Dzień powszedni

  6.30 Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo dla syna i brata Alfreda Tomanek z okazji 60-tej rocznicy urodzin oraz dla całej rodziny i za ++ jego teściów Teresę i Gintra Reichel, ++ z pokrewieństwa.
17.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża, ojca i dziadka Joachima Langer w 9-tą rocznicę śmierci rodziców Elżbietę i Alfreda Majnusz, teściów Erykę i Franciszka Langer, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa Langer, Majnusz, Siebert.

Piątek 23.04.2021
UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, BISUPA I MĘCZENNIKA, PATRONA POLSKI

  6.30 Do Bożej Op. i M.B. Uzdrowienia Chorych o błogosławieństwo, zdrowie i opiekę w pewnej intencji oraz za ++ rodziców Anton i Pauline Bialas, siostrę Agnes, trzech szwagrów, siostrzeńca Jana, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Szczesny, Bialas, Szendzielorz.

Sobota 24.04.2021
Dzień powszedni

  6.30 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w rodzinie Goldbach oraz za ++ rodziców Jadwigę i Alojzego Goldbach, Annę i Juliusza Kern, za Elżbietę Kolenda, szwagra Edwarda i dziadków.
18.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Niedziela 25.04.2021
IV Niedziela Wielkanocna

18.30 ** Do Bożej Op. i M.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w rodzinie Erwina i Ewy Termin oraz za ++ rodziców Urszulę i Norberta Termin, ojca Piotra Kahlenberg, ++ z rodzin Termin, Wylezik, Kahlenberg, Kamiński.
  7.30 W intencji Alicji i Marcina Nowak z okazji I-szej rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego i opieki Matki Bożej na dalsze lata wspólnego życia.
10.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ teściów Maksymiliana i Paulinę Mniszek, rodziców Ryszarda i Elżbietę, męża Karola, szwagierki, szwagrów, dziadków z obu stron i za ++ z pokrewieństwa Mniszek, Krahl.
15.00 Nieszpory wielkanocne.

Legenda

* Msza św. szkolna w okresie IX-VI
** Msza św. niedzielna lub z okazji święta
*** Msza św. w j. niemieckim (2 i 3 Niedziela miesiąca)
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentu )
*****Msza św. lub Nabożeństwo odprawia się okresie zimowym tj. od ostatniej niedzieli miesiąca październik do ostatniej soboty miesiąca marzec.

Zauważone błędy proszę zgłosić celem korekty


Ogłoszenia   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Poniedziałek 12.04.2021
Dzień powszedni

  6.30 Do Miłosierdzia Bożego i Chrystusa Zmartwychwstałego za ++ Alojza Malcherczyk w I-szą rocznicę śmierci, jego rodziców i dziadków.
18.00 Do Miłosierdzia Bożego za + Bronisławę Czech w 30-ty dzień po śmierci.

Wtorek 13.04.2021
Dzień powszedni

  6.30 Do Miłosierdzia Bożego za + ciocię Liesbet Mrozik – od Gerharda, Heinricha, Gabrieli i Ireny z rodzinami.

Środa 14.04.2021
Dzień powszedni

  6.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Gintra Krawczyk, za Helenę i Marię Krawczyk, rodziców Agnieszkę i Stefana Wieczorek, dziadków z obu stron, za Marię John, Helenę i Konrada Baron, Adelajdę i Emila Nowak i za ++ z pokrewieństwa.

Czwartek 15.04.2021
Dzień powszedni

  6.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Gertrudę i Rajnholda Majnusz, bratanka Adama Majnusz, dziadków Helenę i Franciszka Konieczny, Bertę i Feliksa Majnusz, za chrzestnych Hildegardę Kusz, Waltra Bienia i za ++ z pokrewieństwa.
17.00 Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Świętego i zdrowie dla Alexa Lucyga w 5-tą rocznicę urodzin oraz o błogosławieństwo w rodzinach Lucyga, Niedzwiedz, Kwosek, Overgag i Gilge.

Piątek 16.04.2021
Dzień powszedni

  6.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ ojca Józefa Mrozik w 64-tą rocznicę śmierci, matkę Antoninę siostrę Agnieszkę, braci Jana i Franciszka, bratowe Marię i Liesbet, rodziców Augustyna i Marię Prusko, brata Engelberta, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

Sobota 17.04.2021
Dzień powszedni

  6.30 Do Miłosierdzia Bożego i M.B.N.P. z podziękowaniem za błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Kupka oraz za ++ syna Andrzeja, rodziców Martę i Eryka Tkocz, ojców Bernarda Kupka, Józefa Kowalczyka, brata Józefa i za ++ z rodzin Kupka, Tkocz, Szefer, Kubina.
15.00 Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 80-tej rocznicy urodzin Róży Siebert oraz za ++ męża Józefa, brata Adolfa, rodziców z obu stron i ++ z pokrewieństwa Malajka, Siebert.
18.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.