INTENCJE   MSZALNE

Z przyczyn niezależnych, intencje i ogłoszenia w tym tygodniu będą na FB - profilu parafii.

14-21.07.2019r.
Niedziela 14.07. - XV Niedziela Zwykła

1830 ** /sobota - 13.07.2019r./ Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Rity i Huberta Majnusz oraz za ++ rodziców Gertrud i Rajnholda Majnusz, Gertrudę Swientek i za dziadków.

730 *** Intencja wolna.

1000 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Franciszka i Marię Mrozik, Marię i Huberta Woszczycki, dziadków: Mrozik, Moszko, Woszczycki, Dziendzielski i ++ z pokrewieństwa.

1130 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla Anny Tworek w 70-tą rocznicę urodzin oraz za ++ rodziców Agnieszkę i Stefana Wieczorek, Gertrudę i Józefa Tworek, dziadków, szwagrów.

Poniedziałek 15.07. - Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

630 Do Bożej Op. o błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Kasza oraz za ++ rodziców Stefanię i Jana, braci Franciszka i Juliana, siostrę Janinę, żony Hildrgardę i Adelajdę, zięcia Henryka Rogosch, szwagra Jerzego Markieton, ++ z rodzin Kasza, Goły, Szoenhof.

Wtorek 16.07. - Wspomnienie Najświętszej Maryji Panny z Góry Karmel

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Engelberta Muenzer w 80-tą rocznicę urodzin, rodziców Marię i Józefa Mrozik, Bronisławę, Albinę i Antoniego Przychoda.

Środa 17.07. - Dzień powszedni

630 Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Zeug oraz za ++ rodziców Jana i Franciszkę Zeug, siostry Elżbietę i Anielę, za S.M. Fainę i za ++ z pokrewieństwa Zeug, Steinert, Hadasik.

Czwartek 18.07. - Dzień powszedni

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża, ojca, dziadka i pradziadka Józefa Szreier w I-szą rocznicę śmierci, rodziców Marię i Pawła Szreier, Klarę i Stefana Przybyła oraz za ++ z rodzin Przybyła, Namysło, Gabor, Szyndzielorz, Kapłon, Linek, Mincer, Gala, Gonsior, Kremer. .

Piątek 19.07. - Dzień powszedni

630 Do Bożej Op., M.B.Fatimskiej i św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w pewnej intencji oraz za ++ męża Stefana, rodziców Łucję i Edmunda Wasner, brata Herberta, za Paulinę i Franciszka Barteczko.

1700 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Sobota 20.07. - Wspomnienie bł. Czesława, prezbitera, patron Diecezji opolskiej

630 Intencja wolna.

1800 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Niedziela 21.07. - XVI Niedziela Zwykła

1830 ** /sobota - 20.07.2019r./ Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie dla Gabrieli Bloch z okazji 40-tej rocznicy urodzin, o dary Ducha Świętego dla dzieci: Victorii i Łukasza oraz za ++ dziadków i ciocię Marysię.

730 *** Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo w rodzinie Golly oraz za ++ rodziców Golly – Klimek.

1000 Do Miłosierdzia Bożego za + męża i ojca Mariana Goly w I-szą rocznicę śmierci.

* Msza św. szkolna
** Msza św. niedzielna
*** Msza św. lub Nabożeństwo w języku niemieckim
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentu )

« Ogłoszenia parafialne | Zapowiedzi przedmałżeńskie »

Ubiegły tydzień

Poniedziałek 08.07. - Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Pawła i Marię Schraier, brata Józefa, siostrę Annę, dwóch szwagrów, męża Ryszarda Gala, jego rodziców i rodzeństwo, dziadków z obu stron, za Gertrudę Linek, Hildegardę Duda i ++ z pokrewieństwa Szendzielorz - Linek.

Wtorek 09.07. - Dzień powszedni

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ siostrę Agnieszkę Mrozik w rocznicę śmierci, rodziców Antoninę i Józefa Mrozik, braci Jana i Franciszka, bratową Marię, rodziców Augustyna i Marię Prusko, brata Engelberta, dziadków z obu stron, ich dzieci i ++ z pokrewieństwa.

1000 Pogrzeb zmarłej ś.p. Marii Piela.

Środa 10.07. - Dzień powszedni

630 Za ++ siostrę Teresę, rodziców Teklę i Franciszka Buk i za ++ z rodzin Buk, Zeug, Golly, Steinert.

Czwartek 11.07. - Swięto św. BENEDYKTA, Opata, patrona Europy

630 ntencja wolna.

Piątek 12.07. - Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

630 Do Bożej Op. i M.B.Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Krzysztofa i Eweliny Wylezik oraz za ++ ojca Helmuta, brata Waldemara, ojców chrzestnych Pawła i Jerzego, dziadków z obu stron.

1000 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie z okazji 90-tych urodzin Amali Goly oraz za ++ rodziców Anastazję i Jana Lucyga, siostrę Rozalię, braci Huberta i Franciszka, szwagierkę Otylię, zięcia Pawła.

Sobota 13.07. - Wspomnienie świętych Pustelników Andrzeja Świeradai Benedykta

630 Do Bożej Op. i M.B.Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie w pewnej intencji oraz za ++ ojców Gintra Krawczyk i Emila Nowak, babcię Agnieszkę Wieczorek, za Mariana Rudner i dziadków z obu stron.

1000 Pogrzeb zmarłej ś.p. Franciszki Jorgel.

1730 Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.

Niedziela 14.07. - XV Niedziela Zwykła

730 *** Intencja wolna.