09-16.08.2020

Niedziela 09.08.2020

XIX Niedziela Zwykła

1830 ** /sobota - 08.08.2020/ Do Miłosierdzia Bożego za ++ matkę Klarę Przybyła, zaginionego ojca Stefana, jego rodzicó rodzeństwo, siostrę Teresę Gabor i jej męża Józefa, za Józefa Szreier, Annę i Franciszka Namysło, trzech synów, za Martę i Józefa Kremer, Marię i Konrada Szędzielorz.

730 Do Miłosierdzia Bożego za ++ matkę Waltraudę Frank w 4-tą rocznicę śmierci, ojca Wiktora brata Jerzego, żonę Angeielikę, dziadków Elżbietę i Wincentego Linnek, Marię i Józefa Fran kuzyna Józefa, wujka Alberta Stogniew, chrzestnego Ernesta Linnek.

1000 O dary Ducha Świętego dla rocznego dziecka Eryka Kasza.

1500 Nieszpory niedzielne.

Poniedziałek 10.08.2020

ŚWIĘTO ŚW. WAWRZYŃCA, DIAKONA I MĘCZENNIKA

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ ojca Maksymiliana Goły z okazji 90-tej rocznicy urodzin, matkę Różę Goły, męża Leo Kiebel oraz za ++ z pokrewieństwa Goły, Szendzielorz, Kiebel.

Wtorek 11.08.2020

Wspomnienie św. Klary, męczennicy

630 Do Miłosierdzia Bożego i M.B.N.P. w pewnej intencji oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

Środa 12.08.2020

630 Do Miłosierdzia Bożego za + Stanisława Sieńko oraz za ++ rodziców i rodzeństwo.

Czwartek 13.08.2020

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Stefanię i Jerzego Falkowski, dziadków z obu stron oraz za ++ z pokrewieństwa Stogniew – Vogel.

1800 Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.

Piątek 14.08.2020

Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika

630 Do Bożej Op. i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie w pewnej intencji oraz za ++ ojców Emila Nowak i Gintra Krawczyk, szwagra Mariana, i dziadków.

Sobota 15.08.2020

uroczystość wniebowzięcia najświętszej maryi panny

1830 ** /piątek - 14.08.2020/ Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża, ojca i dziadka Alberta Stogniew, syna Józefa Stogniew w rocznicę śmierci, rodziców Elżbietę i Wincentego Linnek, Annę i Wiktora Stencel, dziadków z obu stron, za brata Ertnesta Linnek, siostrę Waltraudę,

730 Do Bożej Op. i M. Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsz błogosławieństwo i zdrowie dla Eweliny i Krystiana Kurczok z okazji 15-tej rocznicy ślubu, o dary Ducha św. dla synów Kacpra i Kamila oraz za + ojca Bernarda.

1000 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieńsatwo i zdrowie dla Jana Kolenda z okazji 70-tej rocznicy urodzin oraz za ++ żonę Elżbietę, rodziców i teściów i za ++ z pokrewieństwa.

1500 Uroczyste nieszpory do Matki Bożej.

Niedziela 16.08.2020

XX Niedziela Zwykła

1830 ** /sobota - 15.08.2020/ Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Józefa Siebert, rodziców Annę i Mateusza Siebert, Katarzynę i Karola Malajka, brata Adolfa, czterech szwagrów, szwagierki Elżbietę i Weronikę, dziadków z obu stron, za Franciszka Kurka i ++ z pokrewieństwa Siebert, Malajka.

730 Do M.B. Wniebowziętej i św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo oraz za ++ męża Herberta Banert, jego rodziców, za Juliusza i An Gromotka, brata Rudolfa, siostry Augustynę i Jadwigę, szwagra Józefa, ++ z pokrewieństwa.

1000 Do Bożej Op. i M.B. Wniebowziętej w pewnej intencji, o zdrowie i błogosławieństwo dla rodziny Małgorzaty Kremer z okazji 65-tej rocznicy urodzin oraz za ++ rodziców Elżbietę i Jerzego Goly, brata Józefa, bratanka Mariana, teściów Martę i Józefa Kremer.

1500 Nieszpory niedzielne.

* Msza św. szkolna
** Msza św. niedzielna lub z okazji święta
*** Msza św. lub Nabożeństwo w języku niemieckim
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentu )

Ogłoszenia   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Poniedziałek 03.08.2020

630 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Jana Strzempczyk oraz za ++ żonę Magdalenę, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz ++ z rodzin Strzempczyk, Lindner, Makuch, Morawietz.

Wtorek 04.08.2020

Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

630 W intencji Adama Grabiec z okazji 75-tej rocznicy urodzin, jako podziękowanie za otrzyma łaski oraz o błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej. Za ++ rodziców moich i żony, oraz za wszystkich z rodziny z obu stron.

Środa 05.08.2020

Wspomnienie św. Marty

1800 Intencja wolna.

Czwartek 06.08.2020

ŚWIĘTO PRZEMIENIENA PAŃSKIEGO

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Rajnholda i Gertrudę Majnusz, bratanka Adama, dziadków Helenę i Franciszka Konieczny, Bertę i Feliksa Majnusz, chrzestnych i ++ z pokrewieństwa.

700 Godzina Święta - adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Piątek 07.08.2020

630 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji żyjących i zmarłych Czcicieli Serca Pana Jezusa.

Sobota 08.08.2020

Wspomnienie św. Dominika, prezbitera

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Konrada Walden, teściów Martę i Konrada, szwagrów: Ryszarda, Franciszka i Maksymiliana, szwagierkę Hildegardę, za Waldemara Walden, rodzi- ców Marię i Jana Rudzki, Franciszkę i Pawła Pilot, dziadków z obu stron.

1200 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo dla Marii Wylezik z okazji 80-tej rocznicy urodzin oraz za ++ męża Helmuta, syna Waldemara, rodziców z obu stron, brata Alojza i ++ z pokrewieństwa.

1800 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.