PARAFIA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU I ŚW. JACKA - KĘDZIERZYN-KOŹLE DZ.CISOWA

obrazek

Intencje Mszalne 17-24.10.2021

Niedziela 17.10.2021
XXIX Niedziela Zwykła

18.30
**
Do M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę Anioła Stróża dla córki Mai i zdrowie w rodzinie Sandry i Wojciecha Wciórka oraz za ++ ojca Waldemara w rocznicę jego urodzin, chrzestnego Andrzeja i dziadków.
  7.30
***
Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, zdrowie i opiekę w pewnej intencji rodziny Majnusz oraz za ++ męża Waltra Majnusz, jego rodziców Zofię i Józefa, za Franciszkę i Ignacego Mozler, braci i bratowe.
10.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Johanna Golly z okazji 90-tej rocznicy urodzin, jego rodziców i rodzeństwo.
15.00 Nabożeństwo różańcowe.

Poniedziałek 18.10.2021
ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY

  6.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Ryszarda Gala, jego rodziców i rodzeństwo, rodziców Marię i Pawła Schraier, siostrę Anne, brata Józefa, dwóch szwagrów, za Gertrudę Linek, Hildegardę i Krystiana Duda, dziadków, ++ z pokrewieństwa Szendzielorz, Linek, Gala.

Wtorek 19.10.2021
Dzień powszedni

  6.30 Msza św. dziękczynna oraz z prośbą o potrzebne łaski dla Małgorzaty.

Środa 20.10.2021
Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera

  6.30 Na mocy Najśw. Krwi Pana Jezusa i przez Niep. Serce Maryi o przebłaganie za grzechy i złamanie konsekwencji grzechów i przekleństw w rodzinie Fortuna.

Czwartek 21.10.2021
Dzień powszedni

  6.30 Na mocy Najśw. Serca Pana Jezusa i przez Niep. Serce Maryi o przebłaganie za grzechy i złamanie konsekwencji grzechów i przekleństw w rodzinie Fortuna.
17.00
*
Do Bożej Op. i M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w rodzinie Martyny Wnuk, o dary Ducha Świętego dla córki Celiny oraz za ++ dziadków z obu stron.

Piątek 22.10.2021
Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

  6.30 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie oraz za ++ rodziców Zofię i Wilhelma Hadaszik, brata Jana, dwóch szwagrów, dziadków, chrzestnych i ++ z pokrewieństwa.

Sobota 23.10.2021
Dzień powszedni

  6.30 Do Bożej Op. i M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w rodzinie Stania oraz za ++ syna Andrzeja, rodziców i dziadków.
11.00 Ślub Posid Szymon – Termin Bożena.
15.00 Do Bożej Op. i M.B. Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie dla Grzegorza Garbas z okazji 50-tych urodzin oraz za ++ mamę Krystynę.
18.00 Nabożeństwo różańcowe.

Niedziela 24.10.2021
XXX Niedziela Zwykła

18.30
**
Do Miłosierdzia Bożego za ++ matkę i babcię Dorotę Lipina, babcię Renatę Lipina, Urszulę Duk, dziadków WaltraWalde, Ernesta Więcek, wujków Jana Bregulla, Rajmunda Hadamek i za ++ z rodziny Kampczyk.
  7.30
Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Wilhelma Kampczyk, rodziców Wiktorię i Franciszka Kampczyk, brata Jana, za Wiktorię i Jana Banart, brata Herberta, ++ z pokrewieństwa.
10.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ ojca Waltra Majnusz w 33-cią rocznicę śmierci, rodziców Klarę i Teofila Goły, braci Rudolfa, Pawła, Teodora i Henryka, bratowe Adelajdę i Hildegard trzech szwagrów, dziadków z obu stron i za ++ z pokrewieństwa.
15.00 Nabożeństwo różańcowe.

Legenda

* Msza św. szkolna w okresie IX-VI
** Msza św. niedzielna lub z okazji święta
*** Msza św. w j. niemieckim (2 i 3 Niedziela miesiąca)
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentu )
*****Msza św. lub Nabożeństwo odprawia się okresie zimowym tj. od ostatniej niedzieli miesiąca październik do ostatniej soboty miesiąca marzec.

Zauważone błędy proszę zgłosić celem korekty


Ogłoszenia   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Poniedziałek 11.10.2021
Dzień powszedni

  6.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ matkę Antoninę Mrozik w rocznicę śmierci, ojca Józefa, siostrę Agnieszkę, braci Jana i Franciszka, bratowe Marię i Liesbet, rodziców Marię i Augustyna Prusko, brata Engelberta, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.
18.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ ojca Jana Strzempczyk w 30-ty dzień po śmierci, matkę Magdalenę, ich rodziców i rodzeństwo.

Wtorek 12.10.2021
Dzień powszedni

  6.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ brata Bernarda, rodziców Marię i Józefa Siitze, Anielę i Franciszka Makulik, brata Jerzego, ks. Willi Schiitze, za Martę Rudner, Katarzynę Gołąbek, dziadków z obu stron i za ++ z pokrewieństwa.

Środa 13.10.2021
Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera

  6.30 Do Bożej Op., Matki Bożej i św. Jacka z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie z okazji rocznicy urodzin oraz za ++ rodziców Stanisławę i Ludwika Potempa, brata Tadeusza, bratową Hannę i za ++ z pokrewieństwa.

Czwartek 14.10.2021
Dzień powszedni

  6.30 Do Miłosierdzia Bożego i M.B. Różańcowej za ++ S. Alfonsę Jadwigę zd. Zgraja w 19-tą rocznicę śmierci, rodziców Wołowski, Merta, siostrę Mariannę, dziadków, za Ingrydę Nowa i ++ z pokrewieństwa.
17.00
*
Do Bożej Op. i M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Małgorzaty Preisner i całej jej rodziny oraz za ++ rodziców i teściów, brata i za wszystkich ++ z rodziny.

Piątek 15.10.2021
Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

  6.30 Do Miłosierdzia Bożego za + męża i ojca Andrzeja Moszko w 30 dzień po śmierci.
12.00 Do Bożej Op. i M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Teresy i Franciszka Szefer, o dary Ducha św. dla wnuków oraz za ++ rodziców, rodzeństwo i chrzestnych.

Sobota 16.10.2021
UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, Głównej patronki Śląska

  6.30 Do Bożej Op. i M.B. Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w rodzinie oraz za ++ męża, ojca, dziadka i pradziadka Józefa Szreier, rodziców Marię i Pawła Szreier, Klarę i Stefana Przybyła, siostrę Teresę Gabor i jej męża.
18.00 Nabożeństwo różańcowe.