PARAFIA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU I ŚW. JACKA - KĘDZIERZYN-KOŹLE DZ.CISOWA

II Niedziela Zwykła

18.00
**
Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Adriana Jendrusz, rodziców Annę i Helmuta Kolender, teściów Karinę i Józefa Jendrusz, dziadków i ++ z pokrewieństwa.
  7.30
***
Do Św. Rodziny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Barbary i Krystiana Jorgel oraz za ++ ojca Józefa Kieliszczyk, babcię Rozalię Sochacką, za Mikołaja i Józefę Kieliszczyk, rodziców Hildegardę i Antoniego Jorgel.
10.00 Do Miłosierdzia Bożego za + męża Wilhelma Kampczyk w I-szą rocznicę śmierci.
15.00 Nabożeństwo kolędowe.

Poniedziałek 17.01.2022
Wspomnienie św. Antoniego, opata

7.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Katarzynę i Józefa Mateja, Marię i Jana Rudzki, dziadków z obu stron, za dwie siostry, czterech szwagrów oraz ++ z pokrewieństwa Rudzki, Mateja.

Wtorek 18.01.2022
Dzień powszedni

7.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Marię i Józefa Schiitze, Anielę i Franciszka Makuli braci Bernarda i Jerzego, za Ks. Willi Schiitze, Martę Rudner, Katarzynę Gołąbek, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

Środa 19.01.2022
Wspomnienie św. Józefa SebastianaPelczara, biskupa

7.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ mamę Stanisławę Potempa w rocznicę śmierci, ojca Ludwika, brata Tadeusza, bratową Hannę, dziadków z obu stron, dobrodziejów i ++ z pokrewieństwa.

Czwartek 20.01.2022
Dzień powszedni

7.30 Do Miłosierdzia Bożego za + Krystiana Juraszek w 30-ty dzień po śmierci.
17.00
*
Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Norberta Kaleta w 10-tą rocznicę śmierci, rodziców i teściów, dwóch szwagrów i ++ z rodzin Kaleta, Klajner, Grześkowiak, Polak.

Piątek 21.01.2022
Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

7.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ Annę i Józefa Golly, S.M. Rufinę, Teklę Buk, jej córkę Teresę, synów O. Ernesta, Johanna, Engelberta, Walentego i Józefa Golly, za rodziców Anielę i Józefa Klimek, bratową Joannę, za Franciszka Buk, Adolfa Majnusz i Jana Gebauer.
17.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Sobota 22.01.2022
Dzień powszedni

7.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ Konrada i Martę Walden, synów Konrada, Ryszarda, Franciszka i Maksymiliana, szwagierkę Hildegardę, za Marię i Jana Rudzki, Franciszkę i Pawła Pillot, Różę Latus, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.
17.30 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Niedziela 23.01.2022
III Niedziela Zwykła

18.00
**
Do Miłosierdzia Bożego za ++ Edytę i Eryka Wołowskich, Józefa Klima, ich rodziców Elżbietę i Leonarda Madaler, Paulinę i JohanaWolowski, Jadwigę i Jerzego Klima, zięcia Kazimierza Socha, dziadków, rodziców chrzestnych i ++ z pokrewieństwa.
  7.30
Do św. Rodziny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Krystyny i Reinholda Stania oraz za ++ rodziców Stania – Sladczyk, rodzeństwo, ciocię Jadwigę i ++ dziadków z obu stron.
10.00 Do Bożej Op. i Dzieciątka Jezus z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty Mniszek w rocznicę urodzin oraz za + męża i ojca Karola w rocznicę śmierci.

Legenda

* Msza św. szkolna w okresie IX-VI
** Msza św. niedzielna lub z okazji święta
*** Msza św. w j. niemieckim (2 i 3 Niedziela miesiąca)
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentu )

Zauważone błędy proszę zgłosić celem korekty

Ogłoszenia   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Poniedziałek 10.01.2022
Dzień powszedni

18.00 Msza św. kolędowa – w intencji rodzin z ulic: Brzechwy, Widokowa i Wakacyjna.

Wtorek 11.01.2022
Dzień powszedni

7.00 Do Bożej Op. i M.B.N.P. w pewnej intencji, o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Wanke Rudolf.
18.00 Msza św. kolędowa – w intencji rodzin z ulic: Fredry od skrzyżowania w kierunku Miejsce Kłodnickie, Barbary, Marii, Urszuli, Zofii, Zakątek, Letnia i Jesienna.

Środa 12.01.2022
Dzień powszedni

18.00 Msza św. kolędowa – w intencji rodzin z ulic: Ciasna, Modra, Okrężna, Prosta, Wesoła i Wspólna.

Czwartek 13.01.2022
Dzień powszedni

7.30 Do Miłosierdzia Bożego za + Eugeniusza Maciąg – od siostry Marii z synami.
18.00 Msza św. kolędowa – w intencji rodzin z ulic: Fredry od skrzyżowania w kierunku Łąk Kozielskich, Dolna, Orna, Lokalna, Przeskok i Skrajna.

Piątek 14.01.2022
Dzień powszedni

18.00 Msza św. kolędowa – w intencji rodzin z ulic: Górna, Nadrzeczna, Odległa, Piesza, Pochyła i Radosna.

Sobota 15.01.2022
Dzień powszedni

7.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Ericha Juraszek w 10-tą rocznicę śmierci, jego rodzicó Sylwestra i Martę Juraszek, za Jana i Marię Warzecha, rodzeństwo i ++ z pokrewieństwa Juraszek – Warzecha.
17.30 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.