PARAFIA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU I ŚW. JACKA - KĘDZIERZYN-KOŹLE DZ.CISOWA

Intencje Mszalne 13-20.06.2021

Niedziela 13.06.2021
XI Niedziela Zwykła

18.30 ** Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Łucję i Edmunda Wasner, brata Herberta, męża Stefana, za Paulinę i Franciszka Barteczko, ich rodziców i rodzeństwo oraz za ++ z pokrewieństwa.
  7.30 *** Do Serca Jezusowego i M. Bożej Fatimskiej o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinach oraz za ++ rodziców z obu stron, za S. M. Józefę. S. M. Klarysę, siostrę Anielę i jej męża Alfreda, ich syna Wernera i ++ z pokrewieństwa Sladczyk, Siekiera, Miinzer, Giller.
10.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ kolegów Jana Moszko i Gerharda Nestman – od Zarządu i Zawodników Klubu Sportowego – Cisowa.
15.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.

Poniedziałek 14.06.2021
Wspomnienie św. Michała Kozala, biskupa i męczennika

6.30 Do Miłosierdzia Bożego za + Grzegorza Wolińskiego – od rodziny Urbańczyk.

Wtorek 15.06.2021
Dzień powszedni

18.00 Do Miłosierdzia Bożego za + mamę Lucie Steinert w I-szą rocznicę śmierci.

Środa 16.06.2021
Dzień powszedni

6.30 Do Miłosierdzia Bożego za + Grzegorza Wolińskiego – od Bożeny Kitala z rodziną.

Czwartek 17.06.2021
Wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

6.30 Do Bożej Op. i Najśw. Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie oraz za ++ syna Andrzeja, rodziców Helenę i Andrzeja Stania, Helenę i Franciszka Konieczny, ++ siostry, brata i szwagra.
17.00 * Do Miłosierdzia Bożego za ++ ojca i dziadka Alberta Stogniew w 3-cią rocznicę śmierci, mamę i babcię Małgorzatę Stogniew, brata Józefa Stogniew, dziadków Elżbietę i Wincentego Linnek, Annę i Wiktora Stencel, za Ernesta Linnek, Waltraudę, Wiktora, Jerzego i Angelikę.

Piątek 18.06.2021
Dzień powszedni

6.30 Do Miłosierdzia Bożego za + Grzegorza Wolińskiego – od przyjaciół z klasy IV Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie,
17.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Sobota 19.06.2021
Wspomnienie Niepokalanego serca Najświętszej Maryi Panny

6.30 Do Miłosierdzia Bożego za + Grzegorza Wolińskiego – od Haliny Kurek z rodziną.
18.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Niedziela 20.06.2021
XII Niedziela Zwykła

18.30 ** Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w pewnej intencji oraz za ++ męża Herberta , rodziców Matyldę i Wilhelm Syrzysko, Marię i Huberta Schoenhof i ++ z pokrewieństwa.
  7.30 *** Do Najśw. Serca Pana Jezusa za ++ brata Bernarda, siostrę Alicję, Różę i Gertrudę Przybyła, rodziców Joachima i Bertę Tudyka, Maksymiliana i Marię Szefer, dziadków.
10.00 Do Miłosierdzia Bożego za + Grzegorza Wolińskiego – od Teresy Szewczyk z rodziną.
15.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Legenda

* Msza św. szkolna w okresie IX-VI
** Msza św. niedzielna lub z okazji święta
*** Msza św. w j. niemieckim (2 i 3 Niedziela miesiąca)
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentu )
*****Msza św. lub Nabożeństwo odprawia się okresie zimowym tj. od ostatniej niedzieli miesiąca październik do ostatniej soboty miesiąca marzec.

Zauważone błędy proszę zgłosić celem korekty

Ogłoszenia   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Poniedziałek 07.06.2021
Dzień powszedni

6.30 Do Miłosierdzia Bożego za + matkę Adelę Siebert w 30-ty dzień po śmierci.
18.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Wilhelma Stogniew, rodzeństwo Antoniego, Elżbietę, Marię i jej męża Stefana, córkę Ingridę, rodziców Mrozik – Stencel, ++ rodzeństwo z rodzin Stencel, Stogniew i ++ z pokrewieństwa Pawliczek, Przybyła.

Wtorek 08.06.2021
Wspomnienie św. Jadwigi, królowej

6.30 Do Serca Jezusowego i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę w rodzinie oraz za ++ męża i ojca Józefa Szreier, jego rodziców Marię i Pawła, za Klarę i Stefana Przybyła, siostrę Teresę Gabor i jej męża Józefa, dziadków z obu stron.
18.00 Do Miłosierdzia Bożego za + Grzegorza Wolińskiego – od rodziny Budzikurów z Niegowy.

Środa 09.06.2021
Dzień powszedni

6.30 Do Miłosierdzia Bożego za + Eryka Pietryk – od pracowników Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Kędzierzynie.
18.00 Intencja wolna.

Czwartek 10.06.2021
Dzień powszedni

6.30 Do Miłosierdzia Bożego za + Grzegorza Wolińskiego – od koleżanek i kolegów z kl. IV Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie.
17.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Huberta i Marię Woszczycki, Marię i Franciszka Mrozik, dziadków: Dziendzielski, Woszczycki, Moszko, Mrozik i ++ z pokrewieństwa.

Piątek 11.06.2021
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

6.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ żonę, mamę i babcię Gertrudę Swientek w rocznicę śmierci, jej rodziców Marię i Jerzego Pilot, Rozalię i Józefa Swientek, braci Wilibalda i Guido Pilot oraz za ++ z rodzin Swientek, Pilot, Fest, Filusz, Majnusz.
18.00 Do Miłosierdzia Bożego za + Grzegorza Wolińskiego w 30-ty dzień po śmierci.

Sobota 12.06.2021
Wspomnienie Niepokalanego serca Najświętszej Maryi Panny

6.30 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Anielę i Franciszka Makulik, Marię i Józefa Schiitz braci Jerzego i Bernarda, za Marię Rudner, Katarzynę Gołąbek, ++ dziadków z obu stron oraz za ++ z pokrewieństwa Makulik – Schiitze.
18.00 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.