dekret bp. opolskiego regulujący kwestie liturgiczne od 30 maja 2020

31.05-07.06.2020r.

Niedziela 31.05. - UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
1830 ** /sobota - 30.05.2020r./ Do Miłosierdzia Bożego za ++ mamę, babcię i prababcię Różę Lindner w 3-cią rocznicę śmierci, ojca Henryka, siostry Elżbietę i Annę, ojca Leonarda Grygiel, szwagierkę Irenę, dwóch szwagrów, za Mirosława i Aleksandra Rudzki oraz za ++ z pokrewieństwa.

730 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Eleonorę i Waltra Stogniew.

1000 Intencja wolna.

1500 Nabożeństwo majowe do Najświętszej Maryi Panny – wymiana tajemnic różańcowych.

Poniedziałek 01.06. - SWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, MATKI KOŚCIOŁA
630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ mamę Paulinę Długosz w 11-tą rocznicę śmierci, ojca Pawła, rodziców Elżbietę, Annę i Konrada Klajner, ++ z pokrewieństwa Jorgel, Jagła, Pawlak, Dronia, Plachetka, Klimek, Kaleta oraz o dary Ducha Świętego dla dzieci.

1800 Do Najśw. Serca Pana Jezusa i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla Krystiana i Kamila Jorgel z okazji rocznicy urodzin oraz za ++ rodziców Hildegardę i Antoniego Jorgel, ojca Józefa Kieliszczyk.

Wtorek 02.06. - Dzień powszedni
630 Intencja wolna.

Środa 03.06. - Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
630 Do Bożej Op. z okazji 18-tej rocznicy urodzin Dawida z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo i opiekę Matk Bożej przez całe jego dorosłe Życie.

Czwartek 04.06. - ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA, NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA
630 O powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji kapłanów.

700 Godzina Święta - adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

1800 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Łucję i Pawła Malcherczyk, Małgorzatę i Józefa Goły, dziadków, dwie siostry, trzech szwagrów, siostrzeńców Alojza i Adama, kuzynów: Krystynę i Bernarda oraz za ++ z pokrewieństwa: Malcherczyk, Kornecki, Goły, Wienert.

Piątek 05.06. - Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika
630 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji żyjących i zmarłych Czcicieli Serca Jezusowego.

1800 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Wilhelma Stogniew, Ingrydę Nowak i jej rodziców, za Eleonorę i Waltra Stogniew, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz za ++ z rodzin Pawlicze Przybyła, Stencel.

Sobota 06.06. - Dzień powszedni
630 Do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w intencji żyjących i zmarłych Członków Róż Różańcowych Żywego Różańca.

1800 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Niedziela 07.06. - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
1830 ** /sobota - 06.06.2020r./ Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w rodzinie Termin, oraz za ++ rodziców Urszulę i Norberta Termin, ojca Piotra Kalenberg i ++ z rodzin Termin, Wylezik, Kalenberg, Kamiński.

730 Do Miłosierdzia Bożego za ++ dziadków Wilhelma i Marię Porada, ojca Wilhrlma Preisner, rodziców Teresę i Fryderyka Rosenhof oraz za ++ z rodzin Porada, Preisner, Rosenhof.

1000 Do Miłosierdzia Bożego za ++ Wilhelma, Zofię i Paulinę Hadaszik, ich rodziców i rodzeństwo, brata Jana, dwóch szwagrów oraz za ++ z pokrewieństwa.

1500 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

* Msza św. szkolna
** Msza św. niedzielna lub z okazji święta
*** Msza św. lub Nabożeństwo w języku niemieckim
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentu )

Ogłoszenia   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Poniedziałek 25.05. - Dzień powszedni
630 Do Bożej Op. i M.B.N.P. w intencji Jana Swientek z okazji 90-tej rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, zdrowie i opiekę dla solenizanta i całej rodziny oraz za ++ żonę Gertrudę , rodziców, rodzeństwo,

Wtorek 26.05. - Wspomnienie św. Fiipa Neri, prezbitera
1800 Nabożeństwo majowe do Najświętszej Maryi Panny.

1830 Do Bożej Op. i Matki Bożej w intencji żyjących i zmarłych Mam z okazji Dnia Matki.

Środa 27.05. - Dzień powszedni
630 Do Bożej Op. i M.B.N.P. o zdrowie dla męża oraz o błogosławieństwo i opiekę dla całej rodziny.

Czwartek 28.05. - Dzień powszedni
630 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie dla Gintra Piela z okazji 85-tej rocznicy urodzin oraz za + żonę Marię.

1800 Nabożeństwo majowe do Najświętszej Maryi Panny.

1830 Do Miłosierdzia Bożego za + Franciszka Luber.

Piątek 29.05. - Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
630 Do Miłosierdzia Bożego za + Jana Kasperek.

Sobota 30.05. - Dzień powszedni
630 Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla syna Damiana w rocznicę urodzin i dla całej rodziny Wylezik oraz za ++ ojca Helmuta, brata Waldemara i ++ z rodzin Tomanek, Goły, Wylezik.