INTENCJE   MSZALNE

19-26.01.2020r.
Niedziela 19.01. - II Niedziela Zwykła

1800 ** /sobota - 18.01.2020r./ Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Marię i Józefa Schiitze, Anielę i Franciszka Makuli braci Bernarda i Jerzego, za Martę Rudner, Katarzynę Gołąbek, dziadków z obu stron oraz za ++ z pokrewieństwa.

730 *** Do Miłosierdzia Bożego za + męża, ojca i dziadka Adriana Jendrusz w I-szą rocznicę śmierci.

1000 Do Miłosierdzia Bożego za ++ syna Rafała Manek w 11-tą rocznicę śmierci, jego ojca Józefa, dziadków i za ++ z pokrewieństwa.

1500 Nabożeństwo kolędowe - Jasełka Bożonarodzeniowa w wykonaniu dzieci z ZSP nr.1

Poniedziałek 20.01. - Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ matkę Stanisławę Potempa w rocznicę śmierci, ojca Ludwika brata Tadeusza, bratową Hannę, za dziadków, rodziców chrzestnych i dobrodziejów.

Wtorek 21.01. - Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

700 Do Bożej Op. i św. Rodziny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Golly oraz za ++ rodziców Annę i Józefa Golly, dwie siostry, czterech braci, dwóch szwagrów, siostrzenicę Teresę, rodziców Anielę i Józefa Klima.

Środa 22.01. - Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ synową Adelajdę, wnuka Mariusza w rocznicę jego śmierci oraz za ++ z pokrewieństwa Stogniew, Moszko, Kubicki, Krahl.

Czwartek 23.01. - Dzień powszedni

1700 * Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, Zdrowie i opiekę w rodzinach: Stania, Majnusz i Kozubek oraz za ++ Martę i Ottona Sladczyk, Helenę i Andrzeja, Jadwigę Kubicki, brata Rudolfa, Erikę i Pawła Tomanek.

Piątek 24.01. - Wspomnienie św. Franciszka Salazego, biskupa i doktora Kościoła

700 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błosławienstwo, opiekę i zdrowie w pewnej intencji oraz za ++ męża Adolfa Prusko, rodziców Cyprian i Wiktorię Prusko, Franciszkę i Ignacego Mozler, braci Huberta i Wilhelma, bratowe.

Sobota 25.01. - ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ Martę i Konrada Walden, synów Konrada, Ryszarda, Franciszka i Maksymiliana, szwagierkę Hildegardę, za Marię i Jana Rudzki, dziadków z obu stron, za Franciszkę i Pawła Pilot, Horsta i Eberharda Giller i ++ z pokrewieństwa.

1730 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Niedziela 26.01. - III Niedziela Zwykła

1800 ** /sobota - 25.01.2020r./ Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Stefana, rodziców Paulinę i Franciszka Barteczko, brata Herberta, rodziców Łucję i Edmunda Wasner, za Marię i Pawła Stencel, dziadków z obu stron.

730 *** O miłosierdzie Boże dla dusz wszystkich poległych żołnierzy naszej Parafii w I i II wojnie światowej w 75-tą rocznicę zakończenia wojny, a także za poległych nieznanych żołnierzy spoczywających na naszym cmentarzu oraz z podziękowaniem za 30-tą rocznicę powstania Stowarzyszenia Mniejszości Niemieckiej DFK w naszej Parafii.

1000 Do Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze w pewnej intencji oraz za ++ rodziców Juliusza i Annę Gromotka, Jana i Wiktorię Banert, brata Rudolfa, siostry Augustynę i Jadwigę, szwagra Józefa.

1500 Nabożeństwo różańcowe i wymiana tajemnic różańcowych.

* Msza św. szkolna
** Msza św. niedzielna lub z okazji święta
*** Msza św. lub Nabożeństwo w języku niemieckim
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentu )

Ogłoszenia   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Ubiegły tydzień
Poniedziałek 13.01. - Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za + Małgorzatę Goły – od Róży Różańcowej Żywego Różańca pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego.

Wtorek 14.01. - Dzień powszedni

Środa 15.01. - Dzień powszedni

Czwartek 16.01. - Dzień powszedni

1700 * Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Edytę i Eryka Wołowskich, ojca Józefa Klima, ich rodziców, zięcia Kazimierza Socha, rodzeństwo, szwagierki, szwagrów, siostrzenicę Marię oraz za ++ z pokrewieństwa.

Piątek 17.01. - Wspomnienie św. Antoniego

Sobota 18.01. - Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za + Agnieszkę Pilich – od Róży Różańcowej Żywego Różańca pod wezwaniem św. Elżbiety.

1730 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.