PARAFIA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU I ŚW. JACKA - KĘDZIERZYN-KOŹLE DZ.CISOWA

Niedziela 24.01.2021
III Niedziela Zwykła
NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO

18.00** Do Miłosierdzia Bożego za ++ Martę i Konrada Walden, synów Konrada, Ryszarda, Franciszka i Maksymiliana, szwagierkę Hildegardę, rodziców Marię i Jana Rudzki, Pawła i Franciszkę Pilot, Różę Latus, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.
7.30 Do Miłosierdzia Bożego za + męża Herberta Banert w I-szą rocznicę śmierci.
10.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Edwarda i Czana, rodziców Klarę i Teofila Golly, braci Rudolfa, Pawła i żonę Adelę, za Teodora i Henryka, za Weronikę Przybyła i syna Helmuta, szwagra Henryka, i za dziadków z obu stron.
15.00 Nabożeństwo kolędowe.

Poniedziałek 25.01.2021
ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA

18.00 Do Miłosierdzia Bożego za + Jana Przybyła w 30-ty dzień po śmierci.

Wtorek 26.01.2021
Wspomnienie świętych biskupów TYMOTEUSZA I TYTUSA

7.00 Do Miłosierdzia Bożego za + Józefa Rudzki – od Róży Różańcowej Żywego Różańca pod wezwaniem św. Józefa.

Środa 27.01.2021
Dzień powszedni

7.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Józefa Kostoń w I-szą rocznicę śmierci, jego rodziców Annę i Jana Kostoń, teściów Agnieszkę i Ludwika Ciupka, zięcia Mariana Goly, chrzestnych i dziadków oraz za ++ z pokrewieństwa.

Czwartek 28.01.2021
Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościołą

7.00
17.00Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Huberta i Klarę Moszko w rocznicę śmierci, za dziadków z obu stron oraz za ++ z pokrewieństwa Moszko – Marek.

Piątek 29.01.2021
Dzień powszedni

7.00 Do Miłosierdzia Bożego za + Józefa Rudzki – od rodziny Franek ze Starej Kuźni.
11.00 Pogrzeb + śp. Gotfryda Wanke.

Sobota 30.01.2021
Dzień powszedni

7.00 Do Miłosierdzia Bożego za ++ matkę Stanisławę w rocznicę śmierci, ojca Ludwika Potempa, brata Tadeusza, bratową Hannę, rodziców chrzestnych, dziadków z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa i dobrodziejów.
17.30Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

Niedziela 31.01.2021
IV Niedziela Zwykła

18.00** Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Ireny i Erwina Majnusz oraz za ++ syna Adama i rodziców.
7.30 Do Miłosierdzia Bożego za + Gintra Piela w 30-ty dzień po śmierci.
10.00 Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Ireny i Piotra Goły oraz za ++ rodziców Klarę i Teofila Goły, ojca Waltra Majnusz, czterech braci, szwagierkę Adelę, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.
15.00 Nabożeństwo różańcowe i wymiana tajemnic różańcowych.

Legenda

* Msza św. szkolna
** Msza św. niedzielna lub z okazji święta
*** Msza św. w języku niemieckim (2 i 3 Niedziela miesiąca)
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentu )

Zauważone błędy proszę zgłosić w celu korekty

Ogłoszenia   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Poniedziałek 18.01.2021

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Marię i Józefa Schiitze, Anielę i Franciszka Makuli braci Bernarda i Jerzego, za Martę Rudner, Katarzynę Gołąbek, dziadków z obu stron oraz za ++ z pokrewieństwa Schiitze, Makulik, Rudner.

Wtorek 19.01.2021

Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

700 Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w pewnej intencji oraz za ++ matkę Lucję, Jana, Franciszkę, Elżbietę i Bożenę Zeug, Anielę j Martina Stoewer i ++ z pokrewieństwa Zeug, Steinert, Hadasik.

Środa 20.01.2021

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ Krystiana Duda w I-szą rocznicę śmierci, jego rodziców i brata.

1000 Pogrzeb + ś.p. Wilhelma Kamczyk.

Czwartek 21.01.2021

Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Johanna, jego rodziców Annę i Józefa Golly, czterech braci, dwie siostry, dwóch szwagrów, siostrzenicę Teresę, za rodziców Anielę i Józefa Klime bratową Joannę, za Jana Gebauer i ++ dziadków.

Piątek 22.01.2021

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Marię i Jana Rudzki, Katarzynę i Józefa Mateja, dziadków z obu stron, za Pelagię i Franciszka Kurczok, Annę i Józefa Giller, Wilhelma i Marię Wyrwol, Franciszkę i Pawła Pilot, kuzynkę Różę Latus i za ++ z pokrewieństwa.

Sobota 23.01.2021

700 Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Krystyny i Reinholda Stania, o dary Ducha Św. dla dzieci, wnuków i prawnuczki oraz za ++ rodziców Sladczyk – Stania i ++ z pokrewieństwa.

1730 Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.