INTENCJE   MSZALNE

29.03-05.04.2020r.

Niedziela 29.03. - V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1800 ** /sobota - 28.03.2020r./ Do Miłosierdzia Bożego za ++ matkę Klarę Przybyła, zaginionego ojca Stefana, jego rodzicó rodzeństwo, za siostrę Teresę Gabor i jej męża Józefa, za Józefa Szreier, Franciszka i Annę Namysło, trzech synów, za Martę i Józefa Kremer, Konrada Szędzielorz.

730 *** Do Miłosierdzia Bożego za + Eleonorę Stogniew – od sąsiadów z ul. Wesoła i ul. Brzechwy.

1000 Intencja wolna.

Poniedziałek 30.03. - Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ syna Adriana Kubicki w rocznicę jego śmierci, męża Henryk oraz za ++ z pokrewieństwa Kubicki – Stogniew.

Wtorek 31.03. - Dzień powszedni

Środa 01.04. - Dzień powszedni

Czwartek 02.04. - Dzień powszedni

1500 Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

1700 Do M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w rodzinie Kralowskich oraz za ++ z rodzin: Kralowski, Zielonka, Smiech, Heinze.

Piątek 03.04. - Dzień powszedni

700 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji żyjących i zmarłych Czcicieli Serca Pana Jezusa.

Sobota 04.04. - Dzień powszedni

700 Do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w intencji żyjących i zmarłych Członkó Róż Różańcowych Żywego Różańca.

1130 Przez wstawiennictwo M.B.N.P. dziękując Bogu za otrzymane łaski, prosząc o dalsze błogosławieństwo, zdrowie i opiekę w rodzinie Margot Szymoński z okazji 80-tej rocznicy urodzi oraz za + męża Pawła Szymoński i ++ rodziców z obu stron.

1800 Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Niedziela 05.04. - NIEDZIELA PALMOWA czyli MĘKI PAŃSKIEJ

1830 ** /sobota - 04.04.2020r./ Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża, ojca i dziadka Joachima Langer w 8-mą rocznicę śmierci, rodziców Elżbietę i Alfreda Majnusz, teścia Franciszka Langer, dziadków z obu stro i za ++ z pokrewieństwa Langer, Majnusz, Siebert.

730 *** Do Jezusa cierpiącego o dar życia wiecznego dla ++ teściów Franciszka i Franciszkę Stoewer za ich dzieci: Gertrudę, Ericha, Ewalda, Jana, za ich wnuków: Waldemara i Marię, synową Łucję, zięcia Stanisława, rodziców Martę i Pawła Moszko, ich dzieci, za zięcia Bernarda.

1000 Intencja wolna.

* Msza św. szkolna
** Msza św. niedzielna lub z okazji święta
*** Msza św. lub Nabożeństwo w języku niemieckim
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentu )

Ogłoszenia   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Gazetka wersja papierowa
Poniedziałek 23.03. - Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za + Eleonorę Stogniew – od Członków Róży Różańcowej Żywego Różańca pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego.

Wtorek 24.03. - Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ ojca Stanisława Piszczelok w rocznicę śmierci, matkę Rozali rodziców Klarę i Helmuta Kalisz, dziadków: Szukała – Piszczelok, Kalisz – Kandziora oraz za ++ z pokrewieństwa Piszczelok – Kalisz.

Środa 25.03. - UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

700 Intencja wolna.

1800 W intencji Marii Golly z okazji 3-ciej rocznicy urodzin - z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej, o dary Ducha Świętego i błogosławieństwo dla całej rodziny.

Czwartek 26.03. - Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ Stefanię i Jana Walla, ich rodziców i rodzeństwo, za męża Adriana Jendrusz, matkę Annę Kolender oraz za ++ z pokrewieństwa.

1800 Za ++ ojca Pawła i mamę Erykę, ich rodziców Elżbietę i Augustyna Tomanek, Martę i Otton Sladczyk, za Jadwigę Kubitzki, wujków Jerzego, Maksymiliana, Rudolfa, Bernarda oraz za ++ z pokrewieństwa.

Piątek 27.03. - Dzień powszedni

1730 Nabożeństwo – Droga Krzyżowa.

1800 Do Miłosierdzia Bożego za + Mariana Rudner.

Sobota 28.03. - Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ Ottona, Martę i Rudolfa Sladczyk, Jadwigę Kubicki, Erykę i Pawła Tomanek, Bernarda Kubina, dziadków: Sladczyk, Kubicki, Majnusz.

1730 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.