Od poniedziałku do soboty o godz. 700
Czwartek Msza szkolna o godz. 1700
Niedziele i Święta o godz. 730, 1000

Spwiedź święta

W naszej parafii można wyspowiadać się od poniedziałku do soboty przed każdą Mszą świętą oraz w sobotę od godz. 1700 *****

Parafia na YouTube

Katechumenat w I połowie 2022 roku, w Parafii Ducha Świętego w Kędzierzynie-Kożlu, osiedle Piasty

PARAFIALNY CARITAS

Głównym celem organizacji jest bezpośrednia i pośrednia działalność charytatywna oraz współpraca ze wszystkimi organizacjami i instytucjami niosącymi czynną pomoc potrzebującemu człowiekowi.

Caritas Cisowa

W 1997 r. zespół pomógł osobom dotkniętym lipcową powodzią, przez dowóz żywności, środków czystości, odzieży, leków, sprzętu gospodarstwa domowego i mebli. Zespół Caritas przeprowadził zbiórkę pieniężną na rzecz powodzian i rodzin wielodzietnych.

Każdego roku pomaga w zorganizowaniu wyjazdu dzieci na kolonie letnie oraz dofinansowuje pobyt dzieci w Zielonej Szkole. Jest organizatorem wieczoru opłatkowego dla ludzi starszych i chorych. Poszczególni członkowie odwiedzają osoby niepełnosprawne a także osoby chore obłożnie. Rozprowadza wśród mieszkańców osiedla świece, znicze, lampiony adwentowe, z których dochód zasila konto Caritasu. Biorą czynny udział w organizacji imprez kulturalnych współdziałając z innymi organizacjami.

Lista powyższa, która tutaj była jest już nieaktualna, dotyczy bowiem lat 2009-2015. Proszę podać nowa listę aktualną na dany rok.

Sobota - 25 czerwca 2022
176 dzień roku,  za 189 dni koniec roku
XII Tydzień - OKRES ZWYKŁY II
Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Najnowsze zdjęcia
Najnowsze zdjęcia
  • Najnowsze zdjęcia w Galerii Foto
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022

Dzisiaj imieniny obchodzi:
Łucja, Wilhelm, Dorota, Witold

Wszystkim solenizantom, jubilatom dzisiejszego dnia jak i tygodnia, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice bądź inne uroczystości - życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia i pogody ducha, opieki Matki Najświętszej i św. Franciszka z Asyżu.