STATYSTYKA WITRYNY PARAFIALNEJ

14.02.2008 - 14.02.2023

Minęło już XV lat od istnienia naszej strony w internecie. Małe podsumowanie ważniejszych danych, zbieranych przez GA.

233 300 Użytkownicy, którzy zainicjowali co najmniej jedną sesję.
7 940 000 Odsłony to łączna liczba odsłon stron/podstron, wliczane są tu powtórne wizyty na poszczególnych stronach/podstronach łącznie z Galeriami Foto i Video.
1 440 500 Łączna liczba sesji - wejść na stronę parafialną.
Sesja to okres, w którym użytkownik aktywnie korzysta z witryny, aplikacji itp. Wszystkie dane o użytkowaniu (wyświetlanie ekranu, zdarzenia itp., które są powiązane z daną sesją. )
1min 45s Średnia długość sesji.
3.5 Strony/sesja (średnia głębokość strony) to średnia liczba stron wyświetlonych podczas sesji, uwzględnia powtórne odwiedziny poszczególnych stron/podstron ( łącznie z Galeriami Foto i Video ).
4 Średnia liczba sesji na jednego użytkownika.

Użytkownicy pochodzą z różnych krajów i kontynentów.

Najwięcej wejść jest z terytorium Polski ( 82% ), z Niemiec ( 12% ), z USA ( 1.2% ).
Kolejno jest Holandia, Wielka Brytania, Chiny, Francja, Kanada, Włochy.

W sumie w okresie piętnastu lat, było wejść z 132 państw, z wszystkich kontynentów: Euroazja (Europa i Azja), Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Australia i Oceania, Afryka.

Od roku 2011 dostępna jest wersja strony parafialnej na telefony komórkowe. Adres internetowy jest taki sam.
Od 2019 roku strona ma cztery szaty graficzne w kolorze niebieskim, zielonym i fioletowym, a także w kolorze czarnym - kontrastowym, dla osób słabowidzących. Również od tego czasu strona jest responsywna a urządzenie typu telefon, tablet pobierze wersję responsywną przygotowaną dla tego typu urządzeń

Osoby wchodzące na stronę parafialną korzystają z różnych przeglądarek i systemów operacyjnych.
Najwięcej jest użytkowników korzystających z przeglądarki Chrome, a w dalszej kolejności: Safari, Firefox, Samsung Internet, Edge, Opera, Android Webview, UC Browser.

Statystyka

Dane te są zbierane przez witrynę Google Anylytics, od dnia 23.05.2008, natomiast strona wystartowała w internecie 14 lutego 2008r.

Ruch mobilny pochodzący z Android to 75%, iOS to 20%, pozostałe 5% pochodzi z Tizen, Windows Phone, Samsung, BlackBerry.

Systemy operacyjne to Android 45%, Windows 35%, iOS 12%, Macintosh 2%, Linux 1%, i pozostałe Tizen, Chrome OS, Windows Phone, FreeBSD

Ogółem ruch na urządzeniach mobilnych to około 70%, komputery osobiste 27,5%, tablety to 2.5%

Z tego miejsca pragnę podziękować za współpracę Pani B.J. oraz Panom: Grzegorzowi Banaś, Jerzemu Absalon oraz Henrykowi Hadasik, którzy fotografują podczas różnych uroczystości koscielnych.

Pragnę również podziękować Wszystkim Użytkownikom strony internetowej Parafii Cisowa - dziękując za dotychczasowe wejścia, a także zapraszam chętne osoby do współpracy przy redagowaniu i tworzeniu strony, do dzielenia się swoimi pomysłami.

Stronę modyfikowano: 29.07.2023/14:30