Od pon. do sob. o godz. 700
Czwartek Msza szkolna o godz. 1700
Niedziele i Święta o godz. 730, 1000

Spwiedź święta

W naszej parafii można wyspowiadać się od poniedziałku do soboty przed każdą Mszą świętą oraz w sobotę od godz. 1700

Parafia na YouTube

Katechumenat w II połowie 2022 roku, w Parafii Ducha Świętego w Kędzierzynie-Kożlu, osiedle Piasty

ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE

Konferencja Episkopatu Polski (kan. 1067), wydała w tej sprawie następujące przepisy: "Każde zamierzone małżeństwo należy ogłosić publicznie, gdyż nie jest to sprawa prywatna, interesująca tylko narzeczonych. Zapowiedzi ma obowiązek głosić własny proboszcz nupturientów” (tj. proboszcz stałego lub tymczasowego miejsca zamieszkania każdej ze stron).

Ktokolwiek znałby jakiekolwiek przeszkody dotyczące zawarcia sakramentu małżeństwa zobowiązany jest powiadomić duszpasterza (KPK kan. 1066 i 1069).

Intencje   |   Ogłoszenia   |   Gazetka

Kolęda w Parafii Cisowa

Informacje o Kolędzie w roku 2022 na 2023

Informacje odnośnie Kolędy w naszej Parafii dostępne są w zakładce Aktualności, lub kliknij poniżej

Formularz interaktywny do zgłoszenia Kolędy w 2022/2023

Sobota - 03 grudzień 2022
337 dzień roku,  za 28 dni koniec roku
Do wakacji zostało 202 dni
I Tydzień - OKRES ADWENTU
Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

Najnowsze zdjęcia
Najnowsze zdjęcia
  • Najnowsze zdjęcia w Galerii Foto
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022

Dzisiaj imieniny obchodzi:
Franciszek, Franciszka, Ksawery, Pasjan, Hilary

Wszystkim solenizantom, jubilatom dzisiejszego dnia jak i tygodnia, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice bądź inne uroczystości - życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia i pogody ducha, opieki Matki Najświętszej i św. Franciszka z Asyżu.