PARAFIA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU I ŚW. JACKA - KĘDZIERZYN-KOŹLE DZ.CISOWA

Ogłoszenia Parafialne 17-24.10.2021

Dzisiaj o godz. 1500 nabożeństwo różańcowe.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu I Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Mieczysław Kasza.

Nabożeństwa różańcowe odprawiane są;
w niedzielę o godz. 1500
w dni powszednie o godz. 1800
w czwartek po Mszy św. szkolnej.
We wtorek modlitwa różańcowa w języku niemieckim.

We wtorek o godz. 1900 w Domu katechetycznym spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej.

Prosi się rodziny mające groby na naszym cmentarzu, a jeszcze nie uiściły ofiary na utrzymanie cmentarza /opłata za wodę, wywóz śmieci/ o złożenie ofiary w wysokości 20 złotych od grobu pojedyńczego na jeden rok.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cele parafialne, a w przyszłą niedzielę na misje, a przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Zauważone błędy proszę zgłosić w celu korekty

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Ogłoszenia Parafialne 10-17.10.2021

Dzisiejsza niedziela to 21-ty Dzień Papieski.
Na obchody składają się: modlitwa ku czci św. Jana Pawła II papieża, przypomnienie nauki papieskiej i zbiórka do puszek na fundację – Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierająca zdolne dzieci i młodzież z rodzin ubogich.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VIII Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Anna Szreier.

Nabożeństwa różańcowe odprawiane są;
w niedzielę o godz. 1500
w dni powszednie o godz. 1800
w czwartek po Mszy św. szkolnej.
We wtorek modlitwa różańcowa w języku niemieckim.

Przyjmowane są intencje mszalne na rok 2022.

W środę /13.10./ o godz. 1800 nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej i poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.

W sobotę /16.10./ odbędzie się V Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca na Górę św. Anny. Towarzyszyć jej będzie motto: "Z Maryją zanurzeni w wielkiej tajemnicy wiary”.
Rozpoczęcie o godz. 1000

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta tzw. diecezjalna przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Opolu i inne instytucje diecezjalne, a przed kościołem zbiórka do puszek – Dzieło Nowego Tysiąclecia.
W przyszłą niedzielę kolekta na cele parafialne.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.