PARAFIA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU I ŚW. JACKA - KĘDZIERZYN-KOŹLE DZ.CISOWA

Ogłoszenia Parafialne 16-23.01.2022

Dzisiaj o godz. 1500 nabożeństwo kolędowe, na które serdecznie zapraszam.

Jutro w poniedziałek XXV Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce, a we wtorek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który kończy się świętem Nawrócenia św. Pawła 25 stycznia.
Hasłem tegorocznych modlitw są słowa "Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przy – szliśmy oddać Mu pokłon” /Mt. 2,2/.

W ramach Tygodnia Powszechnej Modlitwy o jedność Chrześcijan, w niedzielę 23 stycznia o godz. 18.00. w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu odbędzie się Ekumeniczna Modlitwa Młodych, która dotychczas odbywała się w I Niedzielę Adwentu.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VI Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Karina Lindner.

W piątek Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Zgodnie z wolą Papieża Franciszka, III Niedziela Okresu Zwykłego każdego roku ma być w Kościele przeżywana jako Niedziela Słowa Bożego. Ma ona przypomnieć wszystkim, pasterzom i wiernym o znaczeniu i wartości Pisma Świętego dla życia chrześcijańskiego.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św., a w sobotę od godz. 1700

Dzisiejsza kolekta jak i w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na cele parafialne.
Za złożone dziś ofiary i za składane ofiary kolędowe składamy jeden drugiemu podziękowanie – Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy radosnych dni i obfitości łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

Zauważone błędy proszę zgłosić w celu korekty

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Ogłoszenia Parafialne 09-16.01.2022

Dziś koniec Okresu Narodzenia Pańskiego. Od jutra pierwsza część Okresu Zwykłego w ciągu roku. O godz. 1500 wspólne kolędowanie z naszą Parafialną Orkiestrą Dętą, na które serdecznie zapraszam.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu V Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Ewelina Wylezik.

Plan Mszy św. kolędowych o godz. 1800

10.01.2022
godz.1800
ul. Brzechwy, ul. Widokowa i ul. Wakacyjna.
11.01.2022
godz.1800
ul. Fredry od skrzyżowania w kierunku Miejsce Kłodnickie i ul. Barbary, ul. Marii, ul. Urszuli, ul. Zofii, ul. Zakątek, ul. Letnia i ul. Jesienna.
12.01.2022
godz.1800
ul. Ciasna, ul. Modra, ul. Okrężna, ul. Prosta, ul. Wesoła i ul. Wspólna.
13.01.2022
godz.1800
ul. Fredry od skrzyżowania w kierunku Łąk Kozielskich, ul. Dolna, ul. Orna, ul. Lokalna, ul. Przeskok i ul. Skrajna.
14.01.2022
godz.1800
ul. Radosna, ul. Nadrzeczna, ul. Górna, ul. Odległa, ul. Piesza i ul. Pochyła.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

Dzisiejsza kolekta jak i w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby parafialne.
Za złożoną ofiarę oraz za składane ofiary kolędowe tzw. inwestycyjne na cele parafialne można składać z zaznaczeniem - ofiara kolędowa – zarówno w kościele jak i na konto bankowe Parafii.
Konto bankowe Parafii: Bank PKO SA 43 1240 1659 1111 0000 2599 1004
Za złożone ofiary składamy jeden drugiemu podziękowanie – Bóg zapłać.