OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

II Niedziela Zwykła - 19.01.2020r.
19-26.01.2020r.

Dzisiaj o godz. 1500 w ramach nabożeństwa wystąpią uczniowie naszej szkoły z programem Bożonarodzeniowym, na które serdecznie zapraszam.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu I Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Mieczysław Kasza.

Bp. Opolski w rozpoczętym Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan serdecznie zaprasza wiernych całej diecezji do modlitewnego zaangażowania na rzecz pokoju i jedności wyznawców Chrystusa.
Motto przewodnie Tygodnia "Życzliwi bądźmy”

We wtorek Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka.
Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.

W tym tygodniu w piątek o godz. 1630 spotkanie formacyjne dla uczniów klasy VI przygotowujących się do przyjęcia Sakrament Bierzmowania.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła, a w przyszłą niedzielę kolekta tzw. inwestycyjna przeznaczona na pokrycie kosztów remontu wieży Kościoła.
Za złożoną dziś ofiarę oraz za składane ofiary kolędowe składamy jeden drugiemu podziękowanie - Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy radosnych dni i obfitości łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Ubiegły tydzień

Święto Chrztu Pańskiego - 12.01.2020r.
12-19.01.2020r.

Dziś koniec Okresu Narodzenia Pańskiego. Od jutra pierwsza część Okresu Zwykłego w ciągu roku.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu X Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Anna Szreier.

W czwartek dalszy ciąg kolędy, duszpasterskich odwiedzin naszych rodzin według planu wywieszonego w gablocie ogłoszeń, na stronie internetowej.

W piątek Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce, a w sobotę rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który kończy się świętem Nawrócenia św. Pawła /25 stycznia/.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

Dzisiejsza kolekta jak i w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła.
Za złożoną ofiarę oraz za składane ofiary kolędowe /pokrycie kosztów remontu wieży kościoła/ składamy jeden drugiemu podziękowanie – Bóg zapłać.