PARAFIA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU I ŚW. JACKA - KĘDZIERZYN-KOŹLE DZ.CISOWA

Ogłoszenia Parafialne 25.07-01.08.2021

W dzisiejszą niedzielę z inicjatywy Papieża Franciszka obchodzimy I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.

Dzisiaj na Górze św. Anny uroczystości odpustowe ku czci św. Anny, patronki naszej Diecezji.
O godz. 600 wyruszyli z naszego kościoła Pielgrzymi w tradycyjnej Pieszej Pielgrzymce na Górę Św. Anny. Przywitanie naszych Pielgrzymów około godz. 1730

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu V Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Ewelina Wylezik.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św., a w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta to tzw. kolekta inwestycyjna przeznaczona na remonty parafialne, a przed kościołem zbiórka do puszek dla poszkodowanych przez powodzie i nawałnice w całej Europie i w kraju.
W przyszłą niedzielę kolekta tzw. diecezjalna na seminarium duchowne i inne instytucje diecezjalne.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Zauważone błędy proszę zgłosić w celu korekty

Wszystkim wyjeżdżającym życzymy, aby wakacje, urlop, obojętnie gdzie spędzamy, był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i duchowego wzrostu.
Niech w wakacyjnym czasie nie będzie zaniedbań uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Ogłoszenia Parafialne 18-25.07.2021

Dzisiaj o godz. 1500 Nieszpory niedzielne, na które serdecznie zapraszam.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu IV Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Anny.

W przyszłą niedzielę na Górze św. Anny uroczystość odpustowa ku czci św. Anny głównej patronki diecezji opolskiej oraz nasza tradycyjna Piesza Pielgrzymka na Górę św. Anny.
Zapraszam i zachęcam do udziału w naszym pielgrzymowaniu dorosłych, młodzież i dzieci, naszą parafialną orkiestrę i poczty sztandarowe.
Nabożeństwo rozpoczynające Pielgrzymkę o godz. 600, a przywitanie pielgrzymów z pielgrzymki około godz. 1730

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św., a w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cele parafialne.
W przyszłą niedzielę kolekta tzw. inwestycyjna na remonty parafialne, a przed kościołem zbiórka do puszek dla poszkodowanych przez powodzie i nawałnice w całej Europie.
Za złożone ofiary składamy jeden drugiemu podziękowanie – Bóg zapłać.