OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

VI Niedziela Zwykła - 16.02.2020r.
16-23.02.2020r.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VI Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Anny. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Hildegarda Goły.

Przez okres ferii zimowych Mszy św. szkolnej w czwartek o godz. 1700 nie będzie.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św., a w sobotę od godz. 1700

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. W przyszłą niedzielę kolekta tzw. inwestycyjna na pokrycie kosztów remontu wieży naszego kościoła.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy radosnych dni i obfitości łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

V Niedziela Zwykła - 09.02.2020r.
09-16.02.2020r.

Dzisiaj o godz. 1500 Nieszpory niedzielne.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu V Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Barbary. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Renata Banaś.

We wtorek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.
O godz. 1700 Msza św. w intencji naszych chorych, osób starszych i ich opiekunów.
Po Mszy św. błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem chorych tzw. błogosławieństwo lourdzkie.

W sobotę Drużyna Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym naszej szkoły obchodzić będzie 25-tą rocznicę działalności.
Uroczysta Msza św. o godz. 1200

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

Dzisiejsza kolekta i w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła.
Za złożoną dziś ofiarę i za składane ofiary kolędowe na pokrycie kosztów remontu wieży składamy jeden drugiemu podziękowanie – Bóg zapłać.