Od pon. do sob. o godz. 630
Czwartek Msza szkolna o godz. 1700
Niedziele i Święta o godz. 730, 1000

Spwiedź święta

W naszej parafii można wyspowiadać się od poniedziałku do soboty przed każdą Mszą świętą oraz w sobotę od godz. 1730

Parafia na YouTube

Katechumenat w 2024
Katechumenat w I i II połowie 2024 roku, w Parafii Ducha Świętego w Kędzierzynie-Kożlu, osiedle Piasty

Ogłoszenia Parafialne 19-26.05.2024

— W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny.

— W czasie Mszy św. o godz. 1000 uczniowie klasy III po raz pierwszy w pełni będą uczestniczyć we Mszy św. przyjmując Pana Jezusa do swego serca.
Nabożeństwo dziękczynne dla dzieci, rodziców, chrzestnych i gości o godz. 1530

— Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły Roku Liturgicznego.

— Jutro, w poniedziałek przypada Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, które jest diecezjalnym dniem modlitw rolników o błogosławieństwo Boże w pracy.

— W tym tygodniu modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy VIII Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego. Róża Różańcowa pani Anny Szreier

— W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
Jest to dzień diecezjalnego dzieła modlitwy w intencji kapłanów "Oremus”.

— W przyszłą niedzielę uczniowie klasy IV obchodzić będą I rocznicę Komunii świętej w czasie Mszy św. o godz. 1000

— Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700 dla uczniów z kl. IV.

— Dzisiejsza kolekta to tzw. diecezjalna przeznaczona na cele diecezjalne, a w przyszłą niedzielę kolekta tzw. inwestycyjna przeznaczona na zakup opału do ogrzewania obiektów parafialnych.
Za złożone ofiary jeden drugiemu składa podziękowanie – Bóg zapłać.

Parafianom i drogim Gościom życzymy błogosławionego tygodnia!

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Ogłoszenia Parafialne 12-19.05.2024

— Dzisiaj o godz. 1500 nabożeństwo majowe do Najświętszej Maryi Panny przy krzyżu przydrożnym, róg ulic Fredry – Nadrzeczna.

— W tym tygodniu modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy VII Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Niepokalanie Poczętej.

— Zapraszam na nabożeństwa majowe do Najświętszej Maryi Panny: w dni powszednie o godz. 1800, w czwartek po Mszy św. szkolnej. We wtorek nabożeństwo w języku niemieckim.

— W piątek rozpoczęliśmy Nowennę do Ducha Świętego, którą będziemy odmawiać codziennie w trakcie nabożeństwa majowego do Najświętszej Maryi Panny.

— W przyszłą niedzielę uczniowie klasy III w czasie Mszy św. o godz. 1000 przystąpią do I Komunii św.
Zbiórka dzieci wraz z rodzicami i chrzestnymi przed kościołem o godz. 945
Próba dzieci pierwszokomunijnych od poniedziałku do piątku o godz. 1500, a w czwartek po Mszy św. szkolnej.

— Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz dla dzieci I komunijnych w sobotę od godz. 800
Dla rodziców, chrzestnych i gości w sobotę od godz. 1700

— W tym roku procesja Bożego Ciała przejdzie ulicami: Fredry, Nadrzeczna, Radosna i z powrotem do kościoła.
Jako ołtarze będą wykorzystane postumenty z zeszłego roku. Ofiary na kwiaty można składać do skarbonki /ofiara na kwiaty/ w kościele oraz będą zbierane przed kościołem do puszek po Mszach św. niedzielnych 26 maja.
Zebrana kwota zostanie podzielona na 4 ołtarze.

— Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cele parafialne, a przed kościołem zbiórka do puszek na budowę kościoła pw. św. Jana Pawła II w Opolu.
Serdecznie dziękuję za wszelkie dowody życzliwości i ofiary składane na rzecz naszej Parafii zarówno w kościele jak i przekazywane na nasze konto bankowe.

Zauważone błędy proszę zgłosić w celu korekty

Informacja pogrzebowa

Dnia 16.05.2024
odszedł do Domu Ojca Niebieskiego
Józef Sobeczko
ur. 01.09.1948 w Cisowej

Modlitwa różańcowa za zmarłego
19.05.2024 o godz. 1300
Msza św. pogrzebowa i pogrzeb
20.05.2024 o godz. 1000

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Informacja pogrzebowa
Poniedziałek - 20 maja 2024
141 dzień roku,  225 dni do końca roku
04:53 20:36
VII Tydzień - OKRES ZWYKŁY II
ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, MATKI KOŚCIOŁA

Liturgiczny kolor szat
Nowe zdjęcie
Nowe zdjęcie
Losowe zdjęcie 2006-2023
Losowe zdjęcie 2006-2023

Dzisiaj imieniny obchodzi:
Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna

kwiat

Wszystkim solenizantom, jubilatom dzisiejszego dnia jak i tygodnia, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice bądź inne uroczystości - życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia i pogody ducha, opieki Matki Najświętszej i św. Franciszka z Asyżu.