Od pon. do sob. o godz. 700
Czwartek Msza szkolna o godz. 1700
Niedziele i Święta o godz. 730, 1000

Spwiedź święta

W naszej parafii można wyspowiadać się od poniedziałku do soboty przed każdą Mszą świętą oraz w sobotę od godz. 1700

Parafia na YouTube

Katechumenat w II połowie 2022 roku, w Parafii Ducha Świętego w Kędzierzynie-Kożlu, osiedle Piasty

Ogłoszenia Parafialne 05-12.02.2023

Dzisiaj o godz. 1500 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu V Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Ewelina Wylezik.

W sobotę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.
O godz. 800 Msza św. w intencji naszych chorych, osób starszych i ich opiekunów.
Po Mszy świętej błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem chorych, tzw. błogosławieństwo lourdzkie.

We wtorek spotkania formacyjne dla uczniów z klasy: III; VI; VII i VIII przygotowujących się do przyjęcia Sakramentów; Pokuty i Eucharystii oraz Bierzmowania.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

Dzisiejsza kolekta tzw. diecezjalna przeznaczona na seminarium duchowne w Opolu i inne instytucje diecezjalne.
W przyszłą niedzielę na potrzeby parafialne.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnego przeżywania niedzieli, a w nadchodzący tydzień obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.
Błogosławionego tygodnia.

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Ogłoszenia Parafialne 29.01-05.02.2023

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy 70-ty Światowy Dzień Trędowatych.
Jest okazją do modlitwy i materialnego wsparcia dzieł pomagającym trędowatym.

Dzisiaj o godz. 1500 nabożeństwo różańcowe i wymiana tajemnic różańcowych dla Członków Róż Różańcowych Żywego Różańca.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu IV Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Anny.

W czwartek / 2 lutego / święto Ofiarowania Pańskiego.
Czcimy w tym dniu Jezusa Chrystusa, który jest Światłością Świata i Jego Matkę Najświętszą Maryję Pannę.
Tradycyjnie to święto nazywa się, świętem Matki Bożej Gromnicznej.
W czasie Mszy św. o godz. 700 i 1800 błogosławieństwo świec – gromnic.

W piątek po Mszy św. błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 730 i 1000 błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W sobotę od godz. 830 odwiedziny chorych z posługą kapłańską.
Zgłoszenia w zakrystii.

Dzisiejsza kolekta tzw. inwestycyjna przeznaczona jest na remonty parafialne, w środę na klasztory klauzurowe, a w przyszła niedzielę tzw. diecezjalna na seminarium duchowne i instytucje diecezjalne. Za złożone dziś ofiary i składane ofiary kolędowe składamy jeden drugiemu podziękowanie – Bóg zapłać.

Zauważone błędy proszę zgłosić w celu korekty

Środa - 08 luty 2023
39 dzień roku,  326 dni do końca roku

V Tydzień - OKRES ZWYKŁY I
Dzień powszedni

Najnowsze zdjęcia
Najnowsze zdjęcia
  • Najnowsze zdjęcia w Galerii Foto
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022

Dzisiaj imieniny obchodzi:
Hieronim, Sebastian, Piotr, Jan, Irena, Sylwia, Irmina

Wszystkim solenizantom, jubilatom dzisiejszego dnia jak i tygodnia, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice bądź inne uroczystości - życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia i pogody ducha, opieki Matki Najświętszej i św. Franciszka z Asyżu.