Od poniedziałku do soboty o godz. 700
Czwartek Msza szkolna o godz. 1700
Niedziele i Święta o godz. 730, 1000

Spwiedź święta

W naszej parafii można wyspowiadać się od poniedziałku do soboty przed każdą Mszą świętą oraz w sobotę od godz. 1700 *****

Parafia na YouTube

Katechumenat w I połowie 2022 roku, w Parafii Ducha Świętego w Kędzierzynie-Kożlu, osiedle Piasty

Ogłoszenia Parafialne 22-29.05.2022

Dzisiaj o godz. 1500 nabożeństwo majowe do Najświętszej Maryi Panny przy krzyżu betonowym na ul. Brzechwy w kierunku Kędzierzyna.

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe – dni modlitw o obfite plony ziemi i błogosławieństwo w pracy.
O godz. 1800 nabożeństwo błagalne z procesją do Krzyża.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VIII Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Anna Szreier.

W czwartek – Dzień Matki, w czasie Mszy św. o godz. 1700 i nabożeństwa modlimy się za nasze Mamy.

Nabożeństwa majowe do Najświętszej Maryi Panny w czwartek po Mszy św. szkolnej, a w piątek i sobotę o godz. 1800

W ramach spotkań formacyjnych do przyjęcia sakramentu Bierzmowania kandydaci uczestniczą w tym miesiącu w nabożeństwie majowym w piątek o godz. 1800

W przyszłą niedzielę 29 maja nasz dekanat zaproszony jest przez Biskupa Opolskiego na pielgrzymkę do Opolskiej Katedry z okazji Jubileuszu 50-lecia utworzenia Diecezji Opolskiej.
Msza św. w Opolskiej Katedrze rozpocznie się o godz. 1430
Dojazd do Opola we własnym zakresie.

W tym roku procesja Bożego Ciała w naszej Parafii przejdzie ulicami: Fredry, Piesza, Odległa, Skrajna.
         - Ołtarz I – ul. Fredry
         - Ołtarz II – ul. Piesza
         - Ołtarz III – ul. Odległa
         - Ołtarz IV – ul. Skrajna

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta tzw. diecezjalna przeznaczona jest na cele diecezjalne, a w przyszłą niedzielę tzw. inwestycyjna na cele remontowe obiektów parafialnych.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy radosnych dni i obfitości łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Ogłoszenia Parafialne 15-22.05.2022

W dzisiejszą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 1000 dwudziestu uczniów klasy III po raz pierwszy w pełni będzie uczestniczyć we Mszy św. przyjmując Pana Jezusa do swego serca.

Nabożeństwo dziękczynne dla dzieci I Komunijnych, rodziców, chrzestnych oraz gości o godz. 1530

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VII Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Nabożeństwa majowe do Najświętszej Maryi Panny codziennie o godz. 1800, w czwartek po Mszy św. szkolnej. We wtorek nabożeństwo w języku niemieckim.

W przyszłą niedzielę uczniowie klasy IV obchodzić będą I rocznicę Komunii św. w czasie Mszy św. o godz. 1000

W niedzielę 29 maja odbędzie się pielgrzymka naszego dekanatu do katedry p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Opolu w ramach Złotego Jubileuszu Diecezji Opolskiej. Centralnym punktem pielgrzymki będzie Msza św. sprawowana o godz. 1430 pod przewodnictwem ks. Biskupa.
Zachęcam do udziału w pielgrzymowaniu.
Dojazd do Opola we własnym zakresie.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700 dla dzieci z klasy IV i dorosłych.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cele parafialne, a w przyszłą niedzielę tzw. diecezjalna na cele diecezjalne.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Zauważone błędy proszę zgłosić w celu korekty

Wtorek - 24 maja 2022
144 dzień roku,  za 221 dni koniec roku
Do wakacji zostało: 30 dni
VI Tydzień - OKRES WIELKANOCNY
Wspomnienie Najśw. Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych

Najnowsze zdjęcia
Najnowsze zdjęcia
  • Najnowsze zdjęcia w Galerii Foto
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022

Dzisiaj imieniny obchodzi:
Joanna, Zuzanna, Maria, Milena, Zdenka

Wszystkim solenizantom, jubilatom dzisiejszego dnia jak i tygodnia, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice bądź inne uroczystości - życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia i pogody ducha, opieki Matki Najświętszej i św. Franciszka z Asyżu.