OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XXIV Niedziela Zwykła - 15.09.2019r.
15-22.09.2019r.

Dzisiaj o godz. 1500 nieszpory niedzielne.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu II Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Jacka. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Herbert Banert.

W czwartek po Mszy św. szkolnej, o godz. 1800 spotkanie z rodzicami uczniów z klasy III przgotowującymi się do I-szej spowiedzi św. i komunii.

W piątek o godz. 1700 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki duszpasterze młodzieży zapraszają na Młodzieżowe Czuwanie w Kędzierzynie-Koźlu w piątek /20.09./ o godz. 1900 w Parafii p.w. Matki Bożej Bolesnej W Kłodnicy.

W sobotę 21 września XXIV Pielgrzymka Narodów do Sanktuarium "Maria Hilf” w Zlatych Horach /Czechy/.
Początek o godz. 930, a Msza św. o godz. 1100

W przyszłą niedzielę na Górze św. Anny Diecezjalne Dożynki.
Uroczysta Msza św. o godz. 1100
Parafialne Dożynki w niedzielę 6 października.
Gospodarzami tegorocznych Dożynek jest rodzina Golly.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. W przyszłą niedzielę na ogrzewanie kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszek na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych.
Za złożone dziś ofiary oraz za ofiary indywidualne na remont wieży kościoła składamy jeden drugiemu podziękowanie – Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia !

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Gazetka wersja papierowa

Ubiegły tydzień

XXIII Niedziela Zwykła - 08.09.2019r.
08-15.09.2019r.

Dzisiaj o godz. 1500 Nieszpory niedzielne, na które serdecznie zapraszam. W Opolu, w kościele pw. św. Jadwigi, ul. Drzymały 1 o godz. 1400 pielgrzymka srebrnych jubilatów małżeńskich, a w przyszłą niedzielę złotych jubilatów.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu I Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Mieczysław Kasza.

W piątek o godz. 1800 Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.

Na Górze św. Anny w dniach 12 – 15 września /od czwartku do niedzieli/ - uroczystości odpustowe ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego z obchodami kalwaryjskimi.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Za złożone dziś ofiary oraz za indywidualne ofiary na remont wieży kościoła składamy jeden drugiemu Bóg zapłać.
Numer konta bankowego Parafii: 43 1240 1659 1111 0000 2599 1004