PARAFIA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU I ŚW. JACKA - KĘDZIERZYN-KOŹLE DZ.CISOWA

Ogłoszenia Parafialne 18-25.04.2021

III Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj o godz. 1500 nieszpory wielkanocne.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VII Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Niepokalanie Poczętej.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne, a w przyszłą niedzielę tzw. inwestycyjna na cele remontowe naszego kościoła. Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

INFORMACJA:

W Kościołach, w obrzędach kultu religijnego nie może uczestniczyć więcej niż 1 osoba na 20 m2.
W naszym Kościele jest to 30 osób. Wierni są zobowiązani do zakrywania nosa i ust, określonej odległości między osobami (1,5 m) za wyjątkiem członków rodziny

Do Komunii świętej w pierwszej kolejności ustawiają się Ci, którzy Komunię przyjmują na rękę, a następnie Ci, którzy Komunię przyjmują do ust, lub gdy jest Szafarz to wtedy do Proboszcza idą wierni, którzy przyjmują do ust a do Szafarza wierni, którzy przyjmują na rękę.

Pamiętajmy o rozsądnym dystansowaniu się od siebie.

Zauważone błędy proszę zgłosić w celu korekty

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia !

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

II Niedziela Wielkanocna - MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 11.04.2021

Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna 77 Tydzień Miłosierdzia.

O godz. 1500 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego – Godzina Miłosierdzia Bożego. Za pobożne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VI Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Karina Lindner.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Caritas Diecezji Opolskiej, a w przyszłą niedzielę na cele parafialne.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.