Od poniedziałku do soboty o godz. 630
Czwartek Msza szkolna o godz. 1700
Niedziele i Święta o godz. 730, 1000

Spwiedź święta

W naszej parafii można wyspowiadać się od poniedziałku do soboty przed każdą Mszą świętą oraz w sobotę od godz. 1730

Parafia na YouTube

Katechumenat w I połowie 2022 roku, w Parafii Ducha Świętego w Kędzierzynie-Kożlu, osiedle Piasty

Ogłoszenia Parafialne 25.09-02.10.2022

Dzisiaj o godz. 1500 nabożeństwo różańcowe i wymiana tajemnic różańcowych.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu II Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Józefa. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Józef Nowak.

W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc szczególnej modlitwy różańcowej i I sobota miesiąca.
Nabożeństwa: w niedzielę o godz. 1500; w dni powszednie o godz. 1800; w czwartek po Mszy św. szkolnej.

W sobotę od godz. 800 duszpasterskie przed odpustowe odwiedziny chorych.
Zgłoszenia w zakrystii.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Odpustową ku czci św. Franciszka z Asyżu – patrona naszego kościoła i naszej Parafii.
Uroczysta Suma odpustowa o godz. 1100
Serdecznie zapraszam Parafian, Gości, Liturgiczną Służbę Ołtarza, poczty sztandarowe, scholę, orkiestrę parafialną i mężczyzn do baldachimu.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godziny 1700 dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dzisiejsza kolekta tzw. inwestycyjna przeznaczona na remonty obiektów parafialnych, a w przyszłą niedzielę kolekta odpustowa na cele parafialne.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Na czas wakacyjnego wypoczynku, wszystkim Gościom naszej parafialnej strony, życzymy wielu łask od Dobrego Boga, abyśmy powrócili do naszych obowiązków umocnieni i napełnieni chrześcijańską radością.

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Ogłoszenia Parafialne 18-25.09.2022

Dzisiaj o godz. 1500 Nieszpory niedzielne.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu I Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Mieczysław Kasza.

W środę spotkanie formacyjne dla uczniów przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania: kl. VI o godz. 1600; klasa VII o godz. 1630; kl. VIII o godz. 1700

W tym tygodniu przyjmowane są intencje mszalne na rok 2023.

Prosi się rodziny mające groby na naszym cmentarzu, a jeszcze nie uiściły ofiary na utrzymanie cmentarza /opłata za wodę i wywóz śmieci/ o złożenie ofiary w wysokości 20 złotych od grobu pojedyńczego na jeden rok.

Okazja do Spowiedzi świętej codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz.1730

Dzisiejsza kolekta to tzw. diecezjalna przeznaczona na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna na remonty obiektów parafialnych. Za złożone ofiary – podziękowanie, Bóg zaplać.

Zauważone błędy proszę zgłosić w celu korekty

Wtorek - 27 września 2022
270 dzień roku,  za 95 dni koniec roku
Do wakacji zostało 269 dni
XXVI Tydzień - OKRES ZWYKŁY II
Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera

Najnowsze zdjęcia
Najnowsze zdjęcia
  • Najnowsze zdjęcia w Galerii Foto
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022

Dzisiaj imieniny obchodzi:
Damian, Amadeusz, Kosmo, Mirabela, Wincenty

Wszystkim solenizantom, jubilatom dzisiejszego dnia jak i tygodnia, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice bądź inne uroczystości - życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia i pogody ducha, opieki Matki Najświętszej i św. Franciszka z Asyżu.