PARAFIA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU I ŚW. JACKA - KĘDZIERZYN-KOŹLE DZ.CISOWA

TRANSMISJA NABOŻEŃSTW Z KOŚCIOŁA

Transmisja online Mszy św., Nabożeństw, Uroczystości z Parafii CISOWA

Transmisja z przekazem audio dostępna podczas każdej Mszy św., Nabożeństwa odbywającego się w Kościele.

Msze św. w kościele odbywają się od poniedziałku do soboty o godz. 6.30 (7.00 *****), czwartek o godz. 17.00 *, w niedzielę o godz. 7.30, 10.00 oraz w sobotę wieczorem, niedzielna Msza św. o godz. 18.30 (18.00 *****)

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z zaleceniem Inspektora Ochrony Danych Osobowych Diecezji Opolskiej, w zasięgu obiektywu kamery znajduje się prezbiterium Kościoła oraz dwi ławki lewego rzędu i jedna ławka prawego rzędu. Poza obiektywem kamery znajdują się pozostałe ławki lewej i prawej strony nawy głównej.

Modlitwa Papieża Leona XIII
(zalecana przez niego do odmawiania po Mszy Świętej)

“Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen.”

Legenda

* Msza św. szkolna w okresie IX-VI
** Msza św. niedzielna lub z okazji święta
***** Msza św. odprawia się okresie zimowym tj. od ostatniej niedzieli miesiąca październik do ostatniej soboty miesiąca marzec.