Od poniedziałku do soboty o godz. 630
Czwartek Msza szkolna o godz. 1700
Niedziele i Święta o godz. 730, 1000

Spwiedź święta

W naszej parafii można wyspowiadać się od poniedziałku do soboty przed każdą Mszą świętą oraz w sobotę od godz. 1730

Parafia na YouTube

Katechumenat w I połowie 2022 roku, w Parafii Ducha Świętego w Kędzierzynie-Kożlu, osiedle Piasty

TRANSMISJA NABOŻEŃSTW Z KOŚCIOŁA

Transmisja online Mszy św., Nabożeństw, Uroczystości z Parafii CISOWA

Transmisja z przekazem audio dostępna podczas każdej Mszy św., Nabożeństwa odbywającego się w Kościele.

Link dla użytkowników urządzeń posiadające opragamowanie iOS: kliknij tutaj

Transmisja przeznaczona jest głównie dla osób chorych, starszych i wszystkich tych, którzy z ważnych przyczyn nie mają możliwości uczestniczenia osobiście we Mszy Świętej.

UWAGA !!!

W przypadku braku transmisji, jesteśmy uzależnieni od zewnętrznego dostawcy internetu firmy z Opola. Prosimy o wyrozumiałość. W miarę możliwości staramy się najszybciej jak to możliwe przywrócić transmisję

Modlitwa Papieża Leona XIII
(zalecana przez niego do odmawiania po Mszy Świętej)

“Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen.”

Msze św. w kościele odbywają się od poniedziałku do soboty o godz. 6.30 (7.00 *****), czwartek o godz. 17.00 *, w niedzielę o godz. 7.30, 10.00 oraz w sobotę wieczorem, niedzielna Msza św. o godz. 18.30 (18.00 *****)

Legenda

* Msza szkolna w okresie IX-VI ***** Msza św. odprawia się okresie zimowym tj. od ostatniej niedzieli miesiąca październik do ostatniej soboty miesiąca marzec.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z zaleceniem Inspektora Ochrony Danych Osobowych Diecezji Opolskiej, w zasięgu obiektywu kamery znajduje się prezbiterium Kościoła oraz dwi ławki lewego rzędu i jedna ławka prawego rzędu. Poza obiektywem kamery znajdują się pozostałe ławki lewej i prawej strony nawy głównej.

Wtorek - 27 września 2022
270 dzień roku,  za 95 dni koniec roku
Do wakacji zostało 269 dni
XXVI Tydzień - OKRES ZWYKŁY II
Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera

Najnowsze zdjęcia
Najnowsze zdjęcia
  • Najnowsze zdjęcia w Galerii Foto
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022

Dzisiaj imieniny obchodzi:
Damian, Amadeusz, Kosmo, Mirabela, Wincenty

Wszystkim solenizantom, jubilatom dzisiejszego dnia jak i tygodnia, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice bądź inne uroczystości - życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia i pogody ducha, opieki Matki Najświętszej i św. Franciszka z Asyżu.