Od poniedziałku do soboty o godz. 630
Czwartek Msza szkolna o godz. 1700
Niedziele i Święta o godz. 730, 1000

Spwiedź święta

W naszej parafii można wyspowiadać się od poniedziałku do soboty przed każdą Mszą świętą oraz w sobotę od godz. 1730

Parafia na YouTube

Katechumenat w II połowie 2022 roku, w Parafii Ducha Świętego w Kędzierzynie-Kożlu, osiedle Piasty

Księga Intencji Modlitewnych

"Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię”.

(Mt 11, 28)

Potrzebujesz modlitwy? Jesteś w trudnej sytuacji, z której nie wiesz jak wyjść? Kliknij przycisk poniżej i opublikuj swoją intencję. Nie zapomnij też pomodlić się w intencji innych osób. Może to być dowolna modlitwa – Ojcze nasz, Pod twoją obronę, Zdrowaś Maryjo lub każda inna modlitwa, którą możesz aktualnie odmówić.

Serdeczne Bóg zapłać

Środa - 05 październik 2022
278 dzień roku,  za 87 dni koniec roku
Do wakacji zostało 261 dni
XXVII Tydzień - OKRES ZWYKŁY II
Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Najnowsze zdjęcia
Najnowsze zdjęcia
  • Najnowsze zdjęcia w Galerii Foto
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022

Dzisiaj imieniny obchodzi:
Igor, Flawia, Placyd, Apolinary, Rajmund, Justyna

Wszystkim solenizantom, jubilatom dzisiejszego dnia jak i tygodnia, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice bądź inne uroczystości - życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia i pogody ducha, opieki Matki Najświętszej i św. Franciszka z Asyżu.